ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Звітують шепетівські афганці

Звітують шепетівські афганці

43 переглядів

Сьомого лютого у приміщенні міського будинку культури відбулися звітні збори Шепетівської СВА за 2020 рік. Крім членів Спілки на захід були запрошені міський голова Віталій Бузиль, його заступник Артур Мовсісян, начальник міського управління соцзахисту населення Сергій Білас і працівники територіального центру.

Одним із важливих питань на зборах було підписання Меморандуму про співпрацю між Шепетівською СВА та міською радою.
Отож, у присутності членів Спілки, що прибули на зібрання, відбулося урочисте підписання документа і обмін примірниками.
Під час спілкування з міським головою і працівниками соцзахисту афганці отримали відповіді на всі питання, що стосуються не тільки співпраці, але й життя і побуту ветеранів війни.
Міський голова Віталій Бузиль зазначив, що на сьогоднішній день організація Шепетівських афганців є чи не єдиною організацією у місті, де ведеться активна робота з патріотичного виховання молоді. Спілка не стоїть осторонь інших подій у місті.
Прослухавши звіт голови Спілки СВА Валерія Окорського, афганці жваво обговорювали хвилюючі їх проблеми.
Заступник голови ревізійної комісії Валерій Косогов довів до уваги присутніх фінансовий звіт Спілки за 2020 рік.
Цього ж дня серед передплатників всеукраїнської газети ветеранів війни та воїнів інтернаціоналістів в Афганістані «Третій тост» було проведено лотерею за підсумками передплати на 2021 рік. Цього року переможцями і щасливими власниками мультиварок стали Володимир Вещицький, Франц П’яскорський та Юрій Соловйов. А Василь Сягровець отримав передплату на газету «Шепетівський вісник» на 2021 рік.
В.Пипич, член Шепетівської СВА,
учасник бойових дій в Афганістані.

На знімках:
під час звітно-виборних зборів.

Залиште Ваш коментар
Перевести