Пригадується, як кілька років тому на території колишнього ЖЕКу, що на проспекті Миру, швидко споруджувався новий ринок. Мов гриби після теплого дощу виростали торговельні павільйони, господарські та адміністративні будівлі. Тодішній власник ринку шанобливо розповідав:

— Пощастило на будівельників, якими заправляє хоча і молодий, але грамотний, заповзятливий Олександр Ященко. Головне, що не маємо претензій від податківців. Адже приватне підприємство «Будівельник» зареєстроване офіційно.

Так, останніми роками у Шепетівці, як і в усій державі, будівництво, як кажуть, згасло. Матеріали надміру дорогі, коштів не вистачає, хоча бажання спорудити щось новеньке є чи не кожного. Але будівельникам під орудою Олександра Васильовича Ященка без роботи сидіти не доводиться. Трудяться з ранньої весни і до пізньої осені. Це вже взимку замовлень менше.

— Ремонтуємо навчальні заклади, дитячі садочки, бюджетні організації, — розповідає підприємець. — Адже працюємо офіційно, а не як, грубо кажучи, шабашники. Так що замовники нашою роботою задоволені.

У ці дні приватне підприємство «Будівельник» споруджує сім нових гаражів на вулиці Островського. Поки що, як мовиться, вийшли з нуля, тобто залили  фундаменти. До початку морозів об’єкт планують здати замовникам «під ключ». Сподіваємося, що так і буде. Адже трудяться хлопці з ранку до смеркання.

Олександр ЦАРИК.