ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ 12-річний більярдист з Шепетівки виграв любительську лігу України

12-річний більярдист з Шепетівки виграв любительську лігу України

123 переглядів

Талановитий 12-річний більярдист Михайло Ларков із Шепетівки виграв у Києві третій тур чемпіонату Української більярдної асоціації серед любителів у першій лізі. Про це повідомили на сайті видання «BilliardNews».

Перша аматорська ліга у Києві — потужне змагання за складом учасників. По-перше, у ній беруть участь без обмеження представниці прекрасної статі та юніори до 16 років. По-друге, сам по собі рівень провідних любителів не надто поступається професіоналам.
На першу ж лігу зібралися 32 гравці, які упродовж двох днів визначали найсильнішого у популярній і улюбленій в Україні піраміді «Buffalo». На першому етапі всі учасники були розподілені на вісім груп. У кролових турнірах визначалися 16 учасників плей-офф.
Майбутній переможець Михайло Ларков почав турнір з поразки від Ігоря Котика з Чернівців — 1:4 (на гру Михайла вплинула несподівана травма, яку він отримав, впавши прямо при вході до клубу). Але потім юний шепетівчанин виграв два матчі по 4:0 і вийшов у плей-офф з другого місця.
Упродовж двох днів Михайло гідно тримав першість. І у найбільш цікавому та драматичному матчі турніру він виграв з рахунком 5:4 у Любомира Білого.
Михайло Ларков періодично, протягом року, приїжджає до Києва і бере участь практично у всіх турнірах. За цей час перемагав багатьох серйозних гравців, але великих здобутків поки ще не було. Та цього разу вдалося. У фіналі Михайло виграв 6:2 в Арута Чіркіяна і став переможцем змагань.
Наші щирі вітання зірочці українського більярду, що сходить на небосхилі!
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести