ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ 155 тисяч грн міського бюджету зекономили на ремонті дорожнього покриття

155 тисяч грн міського бюджету зекономили на ремонті дорожнього покриття

26 переглядів

Ще на початку весни, у березні, депутати Шепетівської міської ради розподілили 2,5 мільйони гривень на виконання “Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста Шепетівка на 2018-2020 роки”. 

З них 100 тисяч гривень спершу направили на встановлення штучних обмежувачів швидкості. Проте облаштувати 5 нових “лежачих поліцейських” у Шепетівці не вдалося через спалах пандемії. Заплановані кошти перенаправили на витрати у боротьбі з КОВІД-19. З цією ж метою витратили також 160 тисяч грн, які попередньо у січні місяці були виділені на грейдерування доріг.

Решту 2,4 мільйона грн депутати виділяли на проведення ремонту дорожнього покриття на перехресті вулиць Валі Котика, Островського та Української, що біля ресторану “Колиба”. А також встановлення там кільця для організації кругового руху. Окрім цього запланували ремонт шматка вулиці Української в районі світлофору, що поблизу магазину “Марія”.

Місяць тому, на початку червня, Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендерний конкурс через систему PROZZORO на виконання цих робіт. В результаті в аукціонах перемогло ПП «МВМ-13». Підприємство надіслало найвигідніші пропозиції, що дозволило міському бюджету Шепетівки зекономити гроші.

“Загальна сума економії становить 154 655 грн. Вдалося зменшити витрати на поточний ремонт перехрестя вулиць Валі Котика, Островського та Українська з організацією кругового руху на 55 805 грн. А також на поточний ремонт дороги в районі світлофорного об’єкта по вулиці Українській на 98 850 грн”, — повідомив під час засідання депутатської комісії Юрій Гудзик, начальник управління житлово-комунального господарства.

Юрій Гудзик також запропонував депутатам Шепетівської міської ради під час позачергового засідання сесії розглянути пропозицію щодо розподілення зекономлених грошей. Зокрема 90 тисяч грн направити на дорожню розмітку, майже 59 тисяч грн на грейдерування доріг зі щебеневою підсипкою та 6 тисяч грн на проведення експертної оцінки аварійного моста на вулиці Судилківській, який планують взяти на баланс міста. Підтримати, або відхилити це рішення депутати зможуть вже 9 липня під час пленарного засідання сесії міськради.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести