ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я 18 медиків Шепетівської ЦРЛ перебувають на самоізоляції

18 медиків Шепетівської ЦРЛ перебувають на самоізоляції

20 переглядів

З 1 квітня частина персоналу відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) Шепетівської цент­ральної районної лікарні перебуває на добровільній самоізоляції-обсервації.

«Таке рішення ми ухвалили колективом відділення для того, аби уберегти власні сім’ї та забезпечити функціонування нашого відділення у період пандемії», — написав на своїй сторінці у соціальній мережі Олег Довгань, лікар-анестезіолог ЦРЛ.
Це ті медики, які надають допомогу важкохворому пацієнту, у якого підтверджена коронавірусна інфекція. Саме він першим поступив у відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) ЦРЛ.
«Персонал відділення цілодобово, перебуваючи у засобах індивідуального захисту, забезпечує лікування цього хворого. Ми розуміємо та тверезо оцінюємо ймовірну небезпеку. Тому зараз режим нашого життя став: зміна – ізоляція – зміна», — зазначає Олег Довгань.
Також лікар-анестезіолог додає: «Ми не відступимо від своїх обов’язків. І, насамперед, дякуємо нашим сім’ям, рідним, друзям та навіть незнайомим людям за всебічну підтримку і розуміння».
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести