ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Завдяки Роману Мацолі селище Гриців відвідали лікарі-волонтери  

Завдяки Роману Мацолі селище Гриців відвідали лікарі-волонтери  

28 переглядів

Сьомого липня у них на прийомі побували близько трьохсот грицівчан. Тут були задіяні 17 різнопрофільних фахівців медицини з Рівного, Шепетівки, Славути, Полонного. Вони здійснили понад 700 оглядів громадян.

Охочі могли виміряти артеріальний і очний тиск, зробити миттєвий аналіз крові на цукор. Після ретельного огляду офтальмолога, пацієнтам видавали за необхідності окуляри.

Я — мешканка мальовничого селища Грицева, що розкинулося на берегах річок Хомори та Білки. У нас добре розвинута інфраструктура: є дитячий садочок, два профтехучилища, велика нова школа. Є і лікарня, амбулаторія, але, на жаль, бракує різнопрофільних спеціалістів охорони здоров’я.

А ми, особливо люди старшого віку, не завжди маємо можливість добратися до райцентру, аби відвідати поліклініку, побувати на прийомі у спеціалістів, зробити необхідні аналізи. А тут з’явилась така нагода.

Сьомого липня у приміщені нашої школи з ініціативи народного депутата Романа Мацоли вели прийом лікарі-волонтери. Хочу сказати, що за свої 64 роки я рідко зустрічала таких приємних людей. Хоча охочих перевіритись у фахівців було багато, але ніхто не нервував, усі уважно ставились до кожного відвідувача.

Роман Миколайович також приїхав з лікарями до грицівчан. Він людяний, доброзичливий, простий у спілкуванні. Чи не до кожного підходив і запитував, які проблеми, як обслужили лікарі, чи є ще у кого якісь побажання.

На рахунку Романа Миколайовича багато добрих справ. Він майже щотижня буває на окрузі, вивчає запити виборців, дослухається до їхньої думки. Багато допомагає  закладам медицини краю, школам, дитячим садочкам, сприяє розвитку територіальних громад Шепетівщини.

Від мешканців селища Грицева і від себе особисто хочу подякувати за благодійність,  щирість нашому народному обранцю Роману Мацолі та його команді. Дякую за те, що ми мали можливість пройти медогляд у висококваліфікованих лікарів, яких так не вистачає у нашому селищі.

Низький уклін Вам! Дай, Боже, здоров’я та щасливої довгої долі, щоб Ви могли і надалі вірно служити людям!

З великою повагою

Галина ЧАБАНЮК.

На знімку: грицівчанка Галина Чабанюк з народним депутатом Роман Мацолою.

Залиште Ваш коментар
Перевести