ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ А мамине обійстя й досі буяє квітами…

А мамине обійстя й досі буяє квітами…

6 переглядів

Чудової осінньої пори у селі Косій Рішнівці у далекому 1938 році у багатодітній сільській родині народилася Таїса Олександрівна Куропатва.

На її долю випало багато випробувань. У дитинстві довелося пережити війну, важкі повоєнні роки. Але Таїса Олександрівна усе своє життя була трудолюбивою, доброзичливою людиною, активною учасницею художньої самодіяльності при місцевому клубі, за що її шанують у селі. Та й нині жінка радо погоджується прийти на заходи до будинку культури.

Після закінчення школи Таїса Олександрівна працювала у колгоспній ланці, згодом – завідуючою зернової комори, а пізніше освоїла фах доярки.

З чоловіком Олександром Максимовичем народили та виховали п’ятеро дітей, дочекалися семеро внуків. На жаль, він відійшов у кращі світи, а Таїса Олександрівна нині проживає з донькою Світланою. Інші ж діти мешкають далеко, та часто відвідують неньку. А її обійстя й досі буяє різнобарв’ям квітів.

З нагоди поважного ювілею Таїсу Олександрівну вітала уся велика родина. Маленькі аматори сільського клубу дарували поетичні рядки та музичні вітання.

Тож нехай Господь Бог дарує Вам, Таїсіє Олександрівно, здоров’я на многії літа!

Антоніна МИРОНЧУК,

завідуюча сільським

клубом с. Косої Рішнівки.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести