ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Аграрні здобутки Поділля

Аграрні здобутки Поділля

1 переглядів

П’ятнадцятого вересня у м. Хмельницькому відбулася XXXI агропромислова виставка «Агро-Поділля 2018». Цьогоріч на виставку було запрошено більше 450 учасників з усіх регіонів України та з-за кордону. Також традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств були представлені кожним районом області, чималою кількістю суб’єктів господарювання, окремими вищими навчальними закладами, закладами профтехосвіти, держлісгоспами області, фізичними особами-підприємцями тощо.

Великий інтерес у подолян викликав ярмарок сільськогосподарської продукції. Участь у виставці взяла і Шепетівщина.

 

Зі словами вітань до учасників виставки «Агро-Поділля 2018» звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Він висловив сподівання, що сьогоднішня виставка дасть можливість кожному віднайти для себе нових партнерів та постачальників, поділитися досвідом роботи, популяризувати сільськогосподарську продукцію, аби надалі розвивати своє виробництво та створювати нові робочі місця.

Також очільник області подякував хліборобам за гарні показники та лідируючі позиції в аграрній галузі, інвесторам, які розвивають сільське господарство в області, та міжнародним делегаціям, які завітали на виставку. Посадовець побажав усім плідної праці, гарних контрактів, розвитку, добра та миру нашій державі.

У ході проведення виставки було встановлено рекорд України у номінації «Найбільший розмір» за кондитерські вироби, а саме — найбільшу карту Хмельницької області розміром 5х5 метрів, створену із 8700 мафінів та прикрашену гербами районів й орнаментом, створеним працівниками ТОВ «Український кристал». Офіційний представник Книги рекордів України вручила відповідні дипломи директору Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олегу Омелянюку та директору підприємства «Український кристал» Володимиру Юр’єву.

Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний та віце-консул Генерального консульства Республіки Польщі у м. Вінниці Агнєшка Гуральська у ході знайомства із виставкою відвідали експозиційний намет Шепетівського району.

Святковий настрій гостей свята забезпечували кращі професійні та самодіяльні колективи закладів культури Хмельницької області.

Залиште Ваш коментар
Перевести