ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники АТОвець Андрій Кондратюк пише про сокровенне

АТОвець Андрій Кондратюк пише про сокровенне

13 переглядів

Зовсім недавно до когорти шепетівських «студійців» долучився голова ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій у зоні АТО» Андрій Кондратюк. Творчий дебют захисника з с. Великої Медведівки під назвою «Чуття єдиної родини» відбувся попереднього тижня у Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М.Коцюбинського.

 

На захід завітали учні 9-го класу Великомедведівської школи, серед яких був син покійного захисника-земляка Андрія Молодики – Владислав. Приємно також відзначити, що у цей день учасника АТО приїхав підтримати його побратим з 72-ї окремої механізованої бригади Руслан Качуровський. А поруч з татом сиділи дві його донечки – Анастасія та Мирослава (третя, найменша, Злата, залишилася вдома з мамою Наталею).

На творчий вечір автор прийшов у військовій формі. На його грудях — три відзнаки: медаль «Ветеран війни», відзнака Президента України «За участь в АТО» та ювілейна медаль з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Андрій Кондратюк читав власні вірші, передусім про війну, своїх побратимів, рідну 44-ту «тернопільську» бригаду. Адже добре знає про те, як слово може ранити, або лікувати душі хлопців на передовій. Звучали поетичні рядки й про шкільні роки, на любовну тематику, посвяти коханій дружині Наталії.

Творчий вечір захисника пройшов у дружній атмосфері учасників літературно-мистецької студії «Доля». Присутні аплодували поету-початківцю за його душевні рядки на болючі теми сьогодення.

 

ДЛЯ ДОВІДКИ

Сержант Андрій Кондратюк був мобілізований у зону проведення антитерористичної операції за третьої хвилею. Військову підготовку проходив на Яворівському полігоні у с. Старичах та на військовому полігоні у Дніпропетровській області.

Десятого листопада 2014 року Андрій разом з побратимами виїхав на передову, у сектор «Ц» (смт. Зайцеве). А вже наступного дня отримав бойове хрещення — військовослужбовці потрапили під мінометний обстріл.

Та найстрашнішим, за словами земляка, був січень 2015 року: 44-та окрема артилерійська бригада, у якій служив Андрій Кондратюк, зазнала важких втрат — загинуло 8 хлопців. Андрій Кондратюк разом з побратимами пройшли м. Щастя, с. Отрадівку, с. Луганське, м. Дебальцеве. На війні молодий чоловік був контужений, тому тривалий час протягом 2015 року лікувався у військових шпиталях міст Сватового, Харкова, Вінниці.

Залиште Ваш коментар
Перевести