Зовсім недавно до когорти шепетівських «студійців» долучився голова ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій у зоні АТО» Андрій Кондратюк. Творчий дебют захисника з с. Великої Медведівки під назвою «Чуття єдиної родини» відбувся попереднього тижня у Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М.Коцюбинського.

 

На захід завітали учні 9-го класу Великомедведівської школи, серед яких був син покійного захисника-земляка Андрія Молодики – Владислав. Приємно також відзначити, що у цей день учасника АТО приїхав підтримати його побратим з 72-ї окремої механізованої бригади Руслан Качуровський. А поруч з татом сиділи дві його донечки – Анастасія та Мирослава (третя, найменша, Злата, залишилася вдома з мамою Наталею).

На творчий вечір автор прийшов у військовій формі. На його грудях — три відзнаки: медаль «Ветеран війни», відзнака Президента України «За участь в АТО» та ювілейна медаль з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Андрій Кондратюк читав власні вірші, передусім про війну, своїх побратимів, рідну 44-ту «тернопільську» бригаду. Адже добре знає про те, як слово може ранити, або лікувати душі хлопців на передовій. Звучали поетичні рядки й про шкільні роки, на любовну тематику, посвяти коханій дружині Наталії.

Творчий вечір захисника пройшов у дружній атмосфері учасників літературно-мистецької студії «Доля». Присутні аплодували поету-початківцю за його душевні рядки на болючі теми сьогодення.

 

ДЛЯ ДОВІДКИ

Сержант Андрій Кондратюк був мобілізований у зону проведення антитерористичної операції за третьої хвилею. Військову підготовку проходив на Яворівському полігоні у с. Старичах та на військовому полігоні у Дніпропетровській області.

Десятого листопада 2014 року Андрій разом з побратимами виїхав на передову, у сектор «Ц» (смт. Зайцеве). А вже наступного дня отримав бойове хрещення — військовослужбовці потрапили під мінометний обстріл.

Та найстрашнішим, за словами земляка, був січень 2015 року: 44-та окрема артилерійська бригада, у якій служив Андрій Кондратюк, зазнала важких втрат — загинуло 8 хлопців. Андрій Кондратюк разом з побратимами пройшли м. Щастя, с. Отрадівку, с. Луганське, м. Дебальцеве. На війні молодий чоловік був контужений, тому тривалий час протягом 2015 року лікувався у військових шпиталях міст Сватового, Харкова, Вінниці.