ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Автограф від Макса Кідрука

Автограф від Макса Кідрука

15 переглядів

З презентацією своєї нової книги «Де немає Бога» 28 вересня до нашого міста вдруге приїхав український письменник та мандрівник Макс Кідрук. Попередній його візит був у листопаді 2017 року у рамках туру «100 міст НОІМ». З книгою «Не озирайся і мовчи» він зі своєю командою об’їздив сотню українських міст і містечок.

Перша година дня. У великій залі Шепетівської районної ради вельми людно. Тут і поціновувачі творчості молодого автора, і пересічні громадяни, які прочитали оголошення про презентацію.

Так, шепетівчани, художник Роман Галімський та Наталія Дячук, завітали на захід, аби поспілкуватися з автором улюблених книг. А от десятикласник Максим Білоус із с. Михнева Ізяславського району приїхав на презентацію ще й для того, щоб отримати автограф від Макса Кідрука та дізнатися про плани письменника на майбутнє.

Місяць тому роман «Де немає Бога» М.Кідрука, як кажуть, побачив світ і збирає навколо себе дедалі більше шанувальників. Він був написаний на основі фактів про події 1979 року, коли в Антарктиді сталася катастрофа літака DC-10. Це був екскурсійний політ. Підлітаючи до узбережжя Антарктиди, лайнер врізався у гору Еребус. Загинули усі.

Однак, на противагу цьому, у технотрилері М.Кідрука у результаті цієї трагедії дивом вижили семеро осіб, яким доводиться балансувати між життям і смертю у неймовірно важких умовах.

На зустрічі український письменник поділився власними планами на майбутнє і запевнив, що уже наступного року він привезе до Шепетівки нову чергову книгу —  «Доки світло не згасне назавжди».

Залиште Ваш коментар
Перевести