ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура «Барвінок» поповнив родину шкільних лісництв

«Барвінок» поповнив родину шкільних лісництв

1 переглядів

Минулої середи, 18 грудня, у святково прибраний клас Шепетівської ЗОШ № 4 завітали поважні гості. Адже того дня в учнів школи — свято, у них відбулася посвята у юні лісівники. На підставі спільного рішення директорів ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюка та ЗОШ № 4 Л.В.Пістрюги було створене шкільне лісництво «Барвінок». Воно стало дванадцятим у родині учнівських лісництв Шепетівщини.

 

З нагоди відкриття лісництва до школярів завітали директор ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюк, інженер лісових культур А.О.Кирильчук, депутат міської ради А.В.Бунечко, завідувач методичним кабінетом Г.Г.Петрук.

Володимир Михайлович привітав учнів з такою важливою подією і наголосив, що потрібно любити і оберігати природу, не засмічувати навколишнє середовище, допомагати птахам і тваринам у зимовий період, а головне — цінувати все, що дає матінка-природа. Разом з Людмилою Василівною він вручив «барвінчатам» посвідчення юних лісівників.

На завершення Алла Вікторівна Бунечко провела майстер-клас для всіх присутніх з виготовлення новорічних віночків. Малеча з радістю взяла участь у цьому заході і тепер школу прикрашають виготовлені власноруч новорічні прикраси.

 

На знімку: під час посвяти у «барвінчата».

Залиште Ваш коментар
Перевести