ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Басейн відновлює роботу з 9 липня

Басейн відновлює роботу з 9 липня

13 переглядів

У Шепетівській міській раді повідомили, що вже цього тижня знову запрацює басейн. Комісія обстежила готовність закладу до роботи в умовах карантину і надала дозвіл для відвідування.

— Функціонування басейну дозволено за умов одночасного перебування на одній доріжці не більше двох осіб для індивідуальних занять та не більше трьох осіб для спортивно-тренувальних груп у 25-метрових басейнах. При вході до закладу відвідувачі проходитимуть температурний скринінг. А через кожну годину працівники закладу проводитимуть дезінфекцію приміщень, — зазначили у мерії.
За час карантину у міському басейні провели щорічні профілактичні роботи. Зок­рема, здійснили санітарно-профілактичну обробку великої та малої ванн і сауни. Очищено фільтри вентиляційної системи, замінено кварцовий пісок у фільтрах подачі води, промито хлораторну установку, очищено фільтри насосів, усі ємності для хлору та трубопроводи, а також проведено набір води. Після наповнення басейну вода пройде через систему фільтрації та встановиться необхідний рівень кислотності води (Ph).
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести