Відділення денного перебування громадян Шепетівського територіального центру, що розміщене на Старокостянтинівському шосе, 8, підпорядковане міському управлінню праці та соціального захисту населення.

«На обслуговуванні центру перебуває більше 700 осіб, — розповідає завідувач Анатолій Борисович Мануїлов. — Дехто приходить до нас щодня, хтось зрідка. Але людно завжди. Нашим відвідувачам створені усі необхідні комфортні умови для отримання процедур і фізичних вправ. Навіть є можливість поспати. І все це, зауважте, безкоштовно».

 

І як же сюди не прийти людям похилого віку, пенсіонерам, одиноким?! Адже у закладі навіть масаж та ароматерапія безкоштовні. А ще до послуг відвідувачів усілякі сучасні тренажери: релакс, бігова доріжка, орбітрек та інші. Усього й не перелічиш.

Працюють з відвідувачами відділення лікар-терапевт з багаторічним стажем Лариса Микитівна Остапчук, реабілітолог-масажист Ляна Ігорівна Поплавська, медичні сестри Леся Миколаївна Чешук і Вікторія Русланівна Ратушна, психолог Юлія Олексіївна Мазурець, інструктор з трудової адаптації Вікторія Володимирівна Шкабара, соціальний працівник Антоніна Олегівна Лавренюк. Підсобляють їм техпрацівниця Лілія Михайлівна Конюшенко та водій Микола Степанович Лукашук.

 

На знімках:

огляд пацієнта проводять медсестра В.Р.Ратушна (ліворуч) та лікар Л.М.Остапчук;

процедури здійснює реабілітолог-масажист Л.І.Поплавська.