Бригада, яку у виробничому підрозділі Шепетівська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» очолює Леонід Францович Мокріцький, обслуговує загалом 135 об’єктів. Завданням колективу з 18 осіб є забезпечення нормального технічного стану адмінбудівлі підприємства, пунктів обігріву, майстерень та кладових, житлових будівель, переїздів, постів тощо.

 

Територія обслуговування бригади сягає станції Печанівка у Житомирській області, зупиночної платформи Юзьківці у Тернопільській області, станції Здолбунів на Рівненщині.

— Раніше, — розповідає бригадир, — проводилося капітальне будівництво багатьох об’єктів. Нині ж доводиться задовольнятися поточним ремонтом. Та й це доволі складно. Адже чимало будівель набагато «старші» за нас. Але з доведеними завданнями справляємося. Адже колектив працьовитий, дружний.

З-поміж усіх за старанність, самовіддачу і професійну майстерність Леонід Францович, насамперед, називає тесляра-верстатника Віталія Валерійовича Літвяка, малярів  Юрія Миколайовича Мельника і Віктора Леонідовича Михальчевського, підсобного робітника Володимира Івановича Ковальчука,  прибиральницю Тетяну Володимирівну Горбань.

Трудову діяльність Л.Ф.Мокріцький розпочав у 1980 році збирачем електрокерамічних виробів Первомайського заводу «Електротехфарфор», де згодом працював техніком-конструктором, інженером-наглядачем будівель і споруд. Без відриву від виробництва, тобто заочно, закінчив Рівненський інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Промислове та цивільне господарство». У 1996 році влаштувався майстром-будівельником у Шепетівську дистанцію колії. Працював виконавцем робіт з будівництва та ремонту житлових та виробничих будівель, з 2018 року – бригадир підприємств залізничного транспорту дистанції колії.

У колективі дистанції колії Леоніда Францовича поважають. А насамкінець додамо, що недавно він удостоєний однієї з найвищих відзнак акціонерного товариства «Українська залізниця» — знака «Залізнична слава» ІІІ ступеня.

Олександра ЦАРИК.