Доля не всім і не завжди дарує прекрасне життя. Вона обирає лише найкращих, найсильніших, найбільш гідних і витривалих. Саме такою є наша колега, напрочуд чуйна і доброзичлива людина Олена Георгіївна Риндич.

Робота, що повязана з викладанням, завжди вважалася дуже складною, але у той же час поважною діяльністю. Дуже точно про вчителя писав поет С.Л.Соловейчик: «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування, та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки у самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи».

Усе це стосується нашої ювілярки — Олени Риндич, яка уже впродовж 18 років працює у Шепетівській школі-гімназії заступником директора з навчально-виховної роботи.

У мальовничому Житомирі, у сім’ї студентів педагогічного вузу народилася донька Оленка. Дитинство її минуло в Острозі, де батько, Георгій Володимирович, працював директором спецінтернату для дітей з вадами слуху, а мама, Валентина Павлівна, — учителем англійської мови.

Стежками батьків крокує ось уже 34 роки і Олена Георгіївна, яка закінчила Харківський педінститут за спеціальністю «українська мова і література». Але у пам’яті оживають спогади про перші кроки, коли полохливою юнкою йшла у Хорошевську ЗОШ І–ІІІ ступенів Харківського району, де прагнула відчиняти перед учнями вікно у світ поезії, у світ краси, бо краса – кров і плоть людяності, добрих почуттів, сердечних взаємин. І завжди прагнула і прагне втілювати цю добру науку в життя.

Можна лише захоплюватися винахідливістю, працьовитістю, бажанням не відставати від часу та талановитістю педагога.

Праця щедро винагородила Олену Георгіївну, адже вона — вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вимогливий, принциповий керівник. Організаторські здібності та творчий підхід до справи, вимогливість і виняткова працездатність, уміння масштабно і нестандартно мислити дають їй змогу успішно вирішувати проблеми навчання і виховання майбутнього фахівця, удосконалення організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі. І за це життя заслужено виставило їй «дві п’ятірки».

Олена Георгіївна любить свою роботу і цю любов передала своєму синові Олексієві, який працює вчителем фізкультури у ЗОШ № 1. Вона любляча бабуся для Анастасії та Ангеліни, вірна дружина, хороша господиня.

У цей ювілейний весняний день бажаємо Вам, Олено Георгіївно, цікавих ідей і творчих знахідок у роботі, повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил і натхнення, справжнього щастя та щирої людської вдячності!

Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а у майбутньому на Вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами!

Дирекція та педагогічний

колектив школи-гімназії.