ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники Червоноцвітські патріоти

Червоноцвітські патріоти

22 переглядів

З метою вшанування захисників незалежності й територіальної цілісності України у Червоноцвітській загальноосвітній школі III ступенів відбувся патріотичний тиждень.

 

Протягом тижня класні керівники проводили виховні години «У єдності — наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду». Постійно діяла виставка плакатів «Україна у моєму серці». Учні школи долучилися до акції «Напиши вітання захиснику України».

З 8 по 12 жовтня школярі мали можливість переглянути художні фільми,  документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. А для учнів 8-го та 9-го класів проведено урок-презентацію до Дня захисника «Україна — мати. Вмій її захищати».

Учні підготували цікаві повідомлення про виникнення військових термінів, провели вікторину для хлопців. Акцент був зроблений на зростанні патріотизму у сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.

Підсумком тижня стало проведення у школі флешмобу, присвяченого захисникам рідної землі, їхнього бойового подвигу.

А 14 жовтня, у День захисника України, у Червоноцвітській ЗОШ I-II ступенів були проведені різні урочистості, деякі — за участі представників органів місцевого самоврядування.

Школярі брали участь у різних конкурсах, демонстрували своє вміння у кулінарній майстерності. Важливим був той факт, що свято проходило разом із батьками, де вони і співали, і малювали, і розгадували загадки.

А.ЛІСОВСЬКА,

педагог-організатор

Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ст.

 

На знімку: юні учасники патріотичних заходів.

Залиште Ваш коментар
Перевести