ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Четверо двоюрідних братів уклали контракт на три роки

Четверо двоюрідних братів уклали контракт на три роки

6 переглядів

Віктор був серед них. На жаль, прослужив лише

півтора року і повернувся додому у домовині…

Десятого лютого у селі Березні Шепетівського району хоронили 22-річного мешканця села Віктора Олександровича Блиставця, який ніс службу у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Першими отримали повідомлення про це спеціалісти Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату. Вони сповістили батькам про смерть сина та взялися  за організацію траурної церемонії.

За інформацією військкомату, Віктор Блиставець служив за контрактом у першій окремій танковій бригаді. Юнак уклав контракт на три роки, а встиг відслужити лише півтора. Недавно, у січні, військовослужбовець був вдома у відпустці, тож заходив у військкомат, ставав на тимчасовий облік…

Батько Олександр і мама Людмила знали, що син лежить у госпіталі з високою температурою. У нього запалення легенів. Напередодні смерті спілкувалися з ним телефоном.

   Доставили тіло військовослужбовця до села, де проживають його батьки, спеціальним транспортом. Від чого помер юнак, ще не відомо. Причина смерті буде вказана після завершення судово-медичної експертизи.

На похорони Віктора з’їхалось, зійшлося дуже багато людей — мешканці ближніх сіл, представники партійних осередків, командування та військовослужбовці частини, де служив старший солдат, багато «автоців». Вшанувати пам’ять хлопця приїхали із Шепетівського ремонтного заводу, де він свого часу працював.

Прибули висловити співчуття батькам очільники РДА, керівник територіальної громади та інші відповідальні особи.

Тяжке горе прийшло в українську оселю – померла, насамперед, єдина дитина у родині, найдорожчий син, який зробив усвідомлений вибір і став до лав захисників Вітчизни.

Хоронили Віктора з короваєм, бо був неодружений, мав кохану дівчину і планував повести її під вінець. Військові віддали останню шану Віктору Блиставцю, як учаснику бойових дій. До місця вічного спочинку його супроводжували почесним ескортом з Державним прапором України.

Тож вклонімося юнаку, який нів службу на Сході, захищав наш спокій і незалежність України. Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним з приводу непоправної втрати.

Залиште Ваш коментар
Перевести