ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівчанин, котрий захворів на коронавірус у березні, одужав

Шепетівчанин, котрий захворів на коронавірус у березні, одужав

6 переглядів

Важкохворий пацієнт Шепетівської центральної райлікарні, який від кінця березня переборював COVID-19, нарешті одужав. Далі проходитиме реабілітацію.

Гарну новину про одужання нашого земляка, який тривалий час переборював коронавірус, повідомили на фейсбук-сторінці Хмельницької облдержадміністрації. Сьогодні пацієнта мали виписати з відділення реанімації Шепетівської ЦРЛ.

Нагадаємо, що перебіг хвороби у чоловіка був складний. Після завершення лікування чоловік ще має пройти реабілітацію у відділенні відновлювального лікування.

«Наразі його стан абсолютно нормальний. Особливо, якщо зважати на те, що тривалий час перебував на апараті штучної вентиляції легень», — прокоментував сайту «Є» лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) Олег Довгань.

За інформацією фейсбук-сторінки Шепетівської міськради, до 18-ї години вівторка, 19 травня, загалом по місту було зафіксовано 12 хворих на коронавірусну інфекцію. З них 7 осіб уже одужало, з одного знято діагноз коронавірусної хвороби COVID-19 , троє лікуються, а один помер.

В.К.

Фото ілюстративне.

Залиште Ваш коментар
Перевести