ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Чому не реагують?

Чому не реагують?

8 переглядів

Гадюка вкусила техпрацівницю ЗОШ № 6 за руку, коли та поралася на клумбі на території школи. Це сталося 2 вересня. Жінку доправили до реанімаційного відділення ЦРЛ, лікарі кажуть, що стан її задовільний.

Батьки учнів звернулися до редакції «Шепетівського вісника», аби ми з’ясували, чи відповідні служби уже обстежили територію навчального закладу. Адже на перервах діти бавляться на подвір’ї. А плазуни можуть ховатися у траві, на тих же клумбах. А це дуже небезпечно.

Як повідомила директорка ЗОШ № 6 Наталія Щур, адміністрація закладу відразу зреагувала. З листами вона звернулася до сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Шепетівського міськвиконкому, до служби рятувальників, Держпродспоживслужби. На жаль, поки що відповідної реакції на звернення немає.

Водночас директор школи подякувала за вчасно надану домедичну допомогу медсестрі школи Ірині Шевчук, медикам «швидкої допомоги», а також медикам реанімаційного відділення ЦРЛ. Вони зробили все, аби у жінки не було ускладнень від укусу гадюки.

У той же час класні керівники, педагоги провели роз’яснювальну роботу серед учнів, закликали бути уважними не лише на території школи, а й поза межами навчального закладу.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести