ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Чому «шепетівські» електрички досі «стоять на приколі»?

Чому «шепетівські» електрички досі «стоять на приколі»?

42 переглядів

Коли на захід від Києва теж «забігають», як і раніше, приміські та пасажирські поїзди, а не лише існуватимуть пасажирські перевезення у південному, північному чи східному напрямках? В Укрзалізниці пояснюють, що все залежить від рішення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які працюють при держадміністраціях в областях.

Діє така комісія і при Хмельницькій ОДА. 27 травня відбулося її позачергове засідання. В протоколі № 18 цього засідання зафіксовано, що у нашій області дозволяється відновлення, починаючи з 1 червня, лише приміських поїздів, причому тільки за напрямками з Хмельницького у Гречани та Волочиськ.

Як вже повідомляла Укрзалізниця раніше, також з 1 червня відкривається продаж квитків і на пасажирські поїзди. Щоправда, їх продаватимуть лише онлайн і не у Західний регіон.

Тобто — щоб у перші дні літа шепетівчанину добратися в столицю України, потрібно подумати, як опинитися в Козятині, де є шанс «підсісти» на один із «південних» поїздів, що прямують до Києва. Інші варіанти — тільки особисте авто, «сіра» маршрутка чи «бла-бла-кар»?

До речі, регулярні перевезення пасажирів автотранспортом по області відновлено вже з 29 травня. Хоча є застереження — заборонено заїжджати до міста Нетішин та будь-куди у Кам’янці-Подільському, окрім автостанції.

Міжобласні регулярні перевезення пасажирів автотранспортом ще не відновлені.

В. К.

Фото ілюстративне.

Залиште Ваш коментар
Перевести