ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Чудо-звір» Валерії Вох вразив журі

«Чудо-звір» Валерії Вох вразив журі

59 переглядів

Сьомого грудня підбито підсумки першого туру обласного мистецького конкурсу імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра». Перше місце у молодшій категорії здобула шестирічна вихованка Шепетівської дитячої художньої школи Валерія Вох зі своєю роботою «Чудо-звір».

 

Про конкурс «Подільська палітра» маленька Валерія дізналася від свого керівника та мами — викладача Шепетівської дитячої художньої школи Катерини Борисевич. З вересня поточного року учениця Шепетівського НВК № 1 Валерія Вох відвідує мистецький заклад і нині навчається у нульовому класі.

Готуючись до конкурсу, дівчинка зробила чимало замальовок до свого «Чудо-звіра» і, обравши найкращу, перенесла на картон за допомогою акрилових фарб.

До слова, це не перша перемога маленької Валерії цього року. У травні вона посіла третє місце у Міжнародному конкурсі «Планета талантів», що проходив у м. Хмельницькому. А недавно отримала диплом за третє місце у номінації «малюнок» у конкурсі «Посмішка єднає Україну».

Дівчинка розповідає, що їй дуже подобається малювати, тому залюбки відвідує Шепетівську ДХШ. У її малюнках «головними героями», здебільшого, є мама і тато. Саме вони підтримують захоплення своєї донечки, бо упевнені, що вона має талант.

 

Залиште Ваш коментар
Перевести