ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Чи достатньо у Шепетівці громадських туалетів?

Чи достатньо у Шепетівці громадських туалетів?

27 переглядів

Такою була тема нашого чергового Інтернет-опитування, яке відбулося на Фейсбук-сторінці «Шепетівського вісника» у суботу, 2 лютого.

У голосуванні узяли участь тридцять респондентів. Вони продемонстрували дивовижну одностайність – усі погодилося, що із громадськими вбиральнями у нашому місті серйозні проблеми, їх вкрай не вистачає. Також деякі з тих, хто проголосував, залишали свої коментарі. Пропонуємо ознайомитися із найцікавішими з них.

Елена Денесюк:

— У нас, в Шепетівці, громадського туалету взагалі не існує! Відколи той, що був за кінотеатром, «розвалили», люди ходять у «кущі». Скільки років працюю у центрі міста, а люди запитують: «Куди можна «сходити»?». А відповіді – немає, бо і туалету у нас, як такого, нема. І це реально проблема. Люди різного віку, з різним станом здоров’я живуть у місті, ходять центром. А туалет – один. Лише у міському парку відпочинку — і все…

Alexandr Kulichenko:

— Якось у нашому місті я з дитиною просився в туалет до магазинів. Як виявилося, у двох із трьох його нібито або «зовсім немає», або «зламаний». Так що, на мій погляд, це більше питання до власників і санстанції.

Міла Вихівська:

— Якщо місто не забезпечене «смітниками», то про туалети – годі й говорити… А загалом, якщо у Шепетівці користуєшся послугами закладів харчування чи розваг, то це означає, що можна зайти і до їхньої вбиральні. Якщо зайти просто так – чи дозволять?

Як із цим у Шепетівці? Не знаю, не просилась. А от у Житомирі, думаю, з цим простіше.

Irina Hitchenko-Fomyuk:

— Ой, то жах… Була я на шостому місяці вагітності. Пішли ми з чоловіком до Будинку юстиції розписуватись. Вирішила зайти до вбиральні. Давай той туалет шукати. Знайшли, а він – зачинений. Звернулася до працівниці, а вона відповіла, що ключа немає. Отакої…

На знімку: сучасний вигляд туалету в міському парку.

Залиште Ваш коментар
Перевести