ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Читаємо та передплачуємо

Читаємо та передплачуємо

16 переглядів

У вівторок, 15 травня, у Шепетівському Центрі поштового зв’язку № 3 відбувся День передплатника. Як і попередні рази, тут організували виставку вітчизняних періодичних видань. Крім того, поціновувачі друкованого слова могли зіграти у безпрограшну лотерею та отримати у подарунок піврічну передплату на запропоноване їм видання.

Мешканка м. Шепетівки Наталя Горох цікавилася журналами з кулінарними рецептами. Молода мама знайшла тут і літературу для читання своїй маленькій донечці Олександрі – журнал «Вечірня казка». Жінка розповідає, що у свій вільний час любить читати періодику, зокрема і газету «Шепетівський вісник», яку передплачує її бабуся.

Шепетівчанка Світлана Михалюк також зацікавилася кулінарією, адже на роботі читає винятково професійні журнали. Тож сьогодні обрала для себе «Смачний календар» на поточний рік.

За словами інструктора з передплати ЦПЗ № 3 Інни Адаменко, у місті та районі користуються попитом у читачів газети, зокрема «Шепетівський вісник», «Газету по-українськи». Приємно, що для багатьох наших земляків друковане слово так і залишилося у попиті.

— Загалом, День передплатника проводиться для того, щоб залучити якомога більшу аудиторію для читання періодичних видань. Ознайомившись з тими чи іншими газетами, журналами можна підібрати для себе щось цікаве, корисне — запевняє Тетяна Смерека, начальник Шепетівського Центру поштового зв’язку № 3.

Про це та багато іншого читайте у газеті «Шепетівський вісник».

Залиште Ваш коментар
Перевести