ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ COVID 19: Славутська ЦРЛ заповнена на 100%, а Хмельницька інфекційна лікарня на 80%

COVID 19: Славутська ЦРЛ заповнена на 100%, а Хмельницька інфекційна лікарня на 80%

19 переглядів

Вчора під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш розповів про поточну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Основні меседжі брифінгу:

 На 31.08 в області зареєстровано 2461 випадок COVID-19, 1004 лікуються, 257 лікуються стаціонарно. 1408 хворих уже одужали, 49 (2%), на жаль, померли. За вихідні в області зареєстровано 138 нових випадків COVID-19, 48 людей одужали, 3 померли.

 Найбільшу стурбованість викликають випадки захворювання на Хмельницькій АЕС (12 випадків), Волочиському машинобудівному заводі ПАТ «Мотор Січ» (89 випадків), агропідприємстві у Волочиському районі (6 випадків), тощо. На жаль, є і захворілі медпрацівники, зокрема 9 випадків у Хмельницькій обласній лікарні. Хворі виявлені у трьох відділеннях, зараз відділення закриті для госпіталізації. По 2 випадки виявлено по Дунаєвецькій ЦРЛ і Ярмолинецькій ЦРЛ.

 Особлива увага приділяється забезпеченню стаціонарного лікування хворих на COVID-19.  Зросла завантаженість закладів охорони здоров’я: повністю заповнена і не приймає пацієнтів Славутська ЦРЛ, вже розгорнута Шепетівська ЦРЛ, яка також прийматиме хворих з північних регіонів. Хмельницька інфекційна лікарня заповнена на 80%, тому поки що продовжує приймати пацієнтів. В Дунаєвецькій ЦРЛ із 87 місць заповнено 56, тому розпочате розгортання Кам’янець-Подільської ЦРЛ, яка згодом почне приймати хворих з півдня області. Усі лікарні укомплектовані необхідними засобами захисту та ліками. У разі потреби до них додатково будуть спрямовуватися ресурси з обласної бази медпочстачання. За потреби будуть розгорнуті Ізяславська та Городоцька ЦРЛ.

 Завершено перевірку підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Усі заклади на найближчих 15 днів на 100% забезпечені засобами захисту та засобами дезінфекції, 51 заклад вже має місячний запас засобів.

 По кожному навчальному закладу проведені організаційні заходи: зокрема, здійснено відкриття усіх входів з метою розмежування потоків учнів, внесено зміни в час початку навчання для різних груп учнів, в окремих закладах вводиться проміжкова та друга зміна.

Залиште Ваш коментар
Перевести