ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ “Даю дві доби для комунальників і виконавчого комітету на формування звітів та пропозицій про свою роботу”

“Даю дві доби для комунальників і виконавчого комітету на формування звітів та пропозицій про свою роботу”

24 переглядів

З таким радикальним наміром розпочав свою роботу новообраний міський голова Шепетівської територіальної громади Віталій Бузиль.

Сьогодні під час першої установчої сесії Шепетівської міської ради восьмого скликання Територіальна виборча комісія публічно оголосила результати місцевих виборів до Шепетівської громади. За підсумками головою був обраний самовисуванець, член політичної партії “Європейська Солідарність” Віталій Бузиль.

Після складання присяги та отримання посвідчення міського голови новообраний очільник озвучив свої перші кроки на посаді.

“Відкинемо політичні амбіції та інтереси і будемо працювати на розвиток Шепетівської громади”

Як зазначив у своєму зверненні під час засідання Віталій Бузиль, головною своєю задачею на посаді Шепетівського міського голови вважає — реалізувати більше, ніж запланував. Втілювати це буде у команді досвідчених фахових управлінців.

“Я сподіваюся, що політика залишиться поза стінами цієї сесійної зали. Ми відкинемо політичні амбіції та інтереси і будемо працювати на розвиток Шепетівки та сільських населених пунктів, які входять до громади. Я впевнений, що гідність та совість є нашими порадниками та дороговказами. А найкращими радниками будуть мешканці нашого міста. Переконаний, що лише у тісній співпраці з депутатським корпусом нам вдасться досягнути найкращих результатів.

Ефективність, а не протистояння, бо питання міської ради — це питання покращення умов життя цілого міста. І тут ми повинні бути одностайними у конструктивній роботі. Своєю чергою, я робитиму все можливе, щоб дослухатися до колегіальної думки та відокремлювати раціональне зерно”, — зауважив Віталій Бузиль.

 

“Села мають бути максимально інтегровані до міської інфраструктури”

Оскільки після місцевих виборів до Шепетівської громади також увійшли три села, новообраний очільник закцентував на них увагу:

“Плесна, Пліщин та Жилинці мають бути максимально інтегровані до міської інфраструктури із доступом до всіх послуг. Як у плані транспортного забезпечення, так і комфорту їх надання. Доходи сіл мають залишатися на місцях у повному обсязі”.

“Розпочинаю, у першу чергу, з інспектування та аудиту стану справ”

У своєму виступі Віталій Бузиль заявив про оперативну включеність у роботу міста. Насамперед планує проаналізувати ефективність роботи комунальних підприємств, кожного управління та відділу виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Для цього озвучив термін у дві доби на підготовку звітів про роботу та пропозиції щодо покращення діяльності структурних підрозділів:

“Інституційна спроможність Шепетівської громади, здатність вести прозору політику — ось наша задача. Говорячи про прозорість, я маю на увазі не лише демократичність, а й прогнозовність дій виконавчого комітету, ефективність використання ресурсів комунальними підприємствами, зрозумілу громаді процедуру формування бюджету та сувору звітність за його виконання. Тому розпочинаю, у першу чергу, з інспектування та аудиту стану справ за ключовими напрямками. Для цього прошу за дві доби підготувати та надати звіт про роботу комунальних підприємств міста за 2020 рік. Очікую підготовлені пропозиції про нагальні потреби медичних закладів у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Планую проаналізувати звіт про стан виконання міського бюджету за 2020 рік та основні видатки з нього у поточному році. Очікуватиму бачення реальної ситуації від керівництва Управління освіти щодо збору у закладах освіти, так званої, “батьківської плати”.

У ході виборчої кампанії, спілкуючись із шепетівчанами, стало зрозуміло, що містяни незадовільно оцінюють роботу виконавчого комітету в цілому. Тому я від керівників відділів хочу побачити звіт про ефективність роботи кожної структурної одиниці та пропозиції щодо їх покращення. На основі аналізу цих звітів будуть прийматися рішення про подальшу структуру виконавчого комітету Шепетівської міської ради”.

Віталій Бузиль не відкидає того, що після аналізу отриманих звітів можуть розглядатися кадрові зміни в управліннях та відділах міської ради.

“Шепетівська громада не просто обрала міського голову, ми розпочинаємо кардинально новий вектор руху та розвитку нашого міста. Надіюсь на співпрацю, завжди готовий до діалогу, мої двері будуть відчинені. Тому чекаю пропозицій, конструктивної співпраці і надіюсь, що нам усе вдасться”, — завершив свій виступ новообраний міський голова.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести