Другого лютого я пішла на міський центральний ринок, аби скупитися. Була ожеледиця і я впала на доріжці біля аптеки, дуже пошкодивши руку, ногу, все моє обличчя було вкрите синцями.

Закривавлену мене з ринку забрав син. «Швидку» не викликали, а треба було б, аби медики задокументували мій стан після падіння, щоб хоч якимось чином покарати за бездіяльність адміністрацію ринку чи підприємців, які торгують там. Адже у сніжну пору вони не чистять проходи від снігу повністю, а лише згортають його, натомість утворюються кучугури з льоду, через які люди падають і калічаться.

Я лежала вдома, клала компреси на забиті місця три тижні. Коли трохи одужала, то вирішила звернутися до редакції, написати скаргу, аби адміністрація ринку зробила якісь висновки.

Від знайомих чула, що не одна я під час ожеледиці на ринку впала. Сусідка сказала, що її родичка теж впала, вибила ключицю і також лікувалася. Покупці дивляться не під ноги, а на товар, сподіваючись, що прохід безпечний.

Зараз тепло, проблема ніби розв’язалася сама по собі. Та ще не минула пора снігу і ожеледиці. Тож хочемо, щоб на ринку дбали про безпеку людей.

Л.КОВАЛЬЧУК,

мешканка міста.