Додому ГОЛОВНІ НОВИНИ День Шепетівки-2020: кошторис витрат і перелік заходів

День Шепетівки-2020: кошторис витрат і перелік заходів

У кошторисі витрат на підготовку та проведення заходів з відзначення Дня міста 2020 року, який підготували за дорученням міського голови Шепетівки ще на початку червня, лише шість пунктів. Загальна сума коштів, яку заплановано витратити, — 22.850 гривень.

З цього на придбання квітів передбачили 1.250 грн. Закупівля фоторамок вартуватиме тисячу в національній валюті.

Видатки на подарунки вказані двох видів. На просто «придбання подарунків» піде 10.000 грн. А на «придбання подарунків для переможців онлайн-пробігу» — 1.600 грн.

На виготовлення біг-бордів та інформаційних матеріалів заплановано витратити 6.000 гривень. А на «розміщення біг-бордів, вивішення прапорів» піде вдвічі менше, всього 3 тисячі грн.

Заходи, передбачені планом святкувань Дня міста, такі: святково оформити місто, вивісити прапори (до 14 червня); нагородити «кращих людей міста»; оголосити та провести в соціальних мережах поетичне вітання «Я люблю своє місто»; провести онлайн-пробіг «Shepetivka Run-2020»; поновити орнамент на площі ім. Т.Г. Шевченка (до 14 червня); провести онлайн-естафету привітань «Наш рідний край, чарівна
Шепетівка!»; провести вернісаж «Мій улюблений куточок рідного міста»; провести виставки дитячих робіт «Шепетівка – серце моє» і робіт учителів «Шепетівка – корінням старовинна, серцем молода»; записати відеоролик «Музичний привіт рідному місту»; провести віртуальну книжкову виставку «Яке минуле в Шепетівки?..», записати відеоролик «Віртуальна путівка до Шепетівки», провести віртуальну подорож «Книжкові виставки мандрують Шепетівкою», зробити фотоколаж «Старі фотографії на стіл розкладу…»; привітати новонароджених у День міста; записати відеоролик «Тобі моє місто натхнення й талант!»; провести челендж випускників закладів освіти «Рідне місто в серці назавжди» та фотоестафету в соцмережах «Мальовнича Шепетівка».

В. К.

0 коментар
0

You may also like

Залишити коментар

Перевести