ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Депутати завершили сьому каденцію

Депутати завершили сьому каденцію

9 переглядів

Минулої середи, 4 листопада, відбулася 55-а (позачергова) сесія Шепетівської районної ради. Вона стала завершальною сесією VII скликання.

Як зазначив голова районної ради Петро Дзяворук, відкриваючи пленарне засідання,  за час роботи самоврядного органу цієї каденції жодного разу не було зірвано сесії. А це є свідченням того, що народні обранці вміли відкинути особисте та вирішувати завдання, які на них поклала громада. Він побажав, аби і надалі злагоджено працювали новообрані депутати міської та районної рад на благо та розвиток Шепетівщини.
Під час засідання слова вдячності депутатам висловила головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук. Вона від колективу лікарні щиро подякувала за допомогу та підтримку закладу. Адже майже за 30 років останні були для медиків найскладнішими: позначалося значне недофінансування, насамперед, із заробітної плати… І саме підтримка районної ради дала можливість не лише зберегти всі структурні підрозділи головного лікарняного закладу краю та його колектив, отримувати заробітну плату, а ще й розвиватися. Адже у багатьох відділеннях проведено ремонт та придбано нове обладнання.
На останньому своєму засіданні депутати розглянули 25 питань порядку денного.
Наступна ж сесія відбудеться вже за участі новообраного депутатського корпусу, чисельність якого збільшиться на 8 осіб, з 34 до 42 депутатів.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести