ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Дежавю: «енергоінвестівці» самостійно зірвали пломби

Дежавю: «енергоінвестівці» самостійно зірвали пломби

8 переглядів

За попередній тиждень депутати, члени виконавчого комітету та місцеві мешканці неодноразово збиралися та обговорювали проблему зі зривом опалювального сезону у м. Шепетівці. Правда у четвер, 25 жовтня, увечері у деяких шепетівських оселях таки стало тепло.

У ПрАТ «Шепетівкагаз» відразу заявили, що це незаконно: ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» досі не реструктуризувало мільйонні борги за попередні опалювальні сезони, не уклало угоди з НАК «Нафтогаз України» і не отримало номінацій на газ. У той же час його працівники самостійно зірвали пломби і увімкнули деякі котельні.

У вівторок, 23 жовтня, місцеві мешканці приходили до міської ради з вимогою увімкнути тепло. У великій сесійній залі з небайдужими громадянами спілкувалися перший заступник міського голови Володимир Вихівський та секретар міської ради Микола Кикоть. Також був присутній заступник голови правління ПрАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур.

На зібрання не з’явився очільник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт, якому, як виявилося, ніхто не повідомив про зустріч. Та й міський голова на неї не прийшов — так склалося, що у цей час він був присутнім на Шепетівському міському громадському форумі «За українську мову».

Не почувши відповіді на «болючі» питання щодо конкретної дати початку опалювального сезону, шепетівчани залишили залу засідань.

А у четвер, 25 жовтня, депутати зібралися на позачергову сесію міської ради з надією обговорити цю нагальну проблему. Та головним питанням порядку денного було звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ для населення на 23,5 відсотка. Це, звісно ж, не менш важливе питання, тому рішення підтримали більшість депутатів.

Далі, знову ж таки, повернулися до проблеми зі зривом опалювального сезону. Михайло Полодюк зауважив, що у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» нібито є 265 тисяч кубометрів газу, не використаних за попередній опалювальний сезон. Та, зрештою, розраховувати на ті кубометри «енергоінвестівці» не зможуть, адже номінацій від НАК «Нафтогаз України» вони так і не отримали. А відтак, уповноважені працівники ПрАТ «Шепетівкагаз» не мають законного  права забезпечити подачу газу до котелень. Отож знову, як і попереднього року, ходимо замкненим колом.

Конкретних відповідей не прозвучало, коли справа з початком опалювального сезону зрушиться з мертвої точки.

А вже по обіді того ж дня до м. Шепетівки навідався голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий. На зустрічі він вкотре наголосив, що проблему треба вирішувати у законний спосіб. А тому він разом із Олександром Пустовойтом має намір здійснити робочу поїздку до керівництва НАК «Нафтогаз України», аби домовитися про номінації на газ. І вже до 2 листопада сповістить про результат цих перемовин.

При необхідності Вадим Миколайович пообіцяв приїхати до Шепетівки з представниками обласної поліції та обласної прокуратури.

Згодом, увечері 25 жовтня, із соціальних мереж стало відомо, що у деяких оселях шепетівчан батареї потеплішали. Як виявилося, «енергоінвестівці» самостійно зірвали пломби на деяких котельнях…

Чим же обернеться така поведінка адміністрації теплопостачального підприємства. Чи не постраждають від таких неправомірних дій мешканці Шепетівки та й усього Шепетівського району. Це риторичні запитання.

У вівторок, 30 жовтня, у розмові з головою правління ПрАТ «Шепетівкагаз» Володимиром Турінським з’ясували, що поки ніяких змін не сталося. Номінацій на газ ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не отримало. І якщо окремі котельні вмикають, то забір газу є незаконним.

Отож, будемо й надалі стежити за розвитком подій і повідомляти про це наших читачів.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести