Наші діти – неймовірні. Вони добрі та чуйні. І прикладом цього є благородний вчинок юної шепетівчанки Даринки Янушевської, учениці 4-Б класу Шепетівської школи-гімназії. Від своїх батьків — Віталія Віталійовича та Христини Станіславівни — дівчинка дізналася про всеукраїнську акцію Hairforshare, спрямовану на допомогу онкохворим дітям, які унаслідок хіміотерапії втрачають своє волосся.
Задля доброї справи Даринка з рідними навіть приїхала у м. Полонне, адже саме тут окремі перукарні погодилися посприяти волонтерам. Школярка розповіла, що щиро співпереживає діткам, які хворіють онкологією. Мало того, у її класі також є дівчинка, яка після хіміотерапії втратила волосся. Це — Валерія Решертарчук, яка страждає на гостру лімфобластну лейкемію. Даруся була б дуже щаслива, аби її однокласниця мала гарну перуку та не сумувала з приводу зачіски.

У контексі цього нагадаємо, що кошти на дороговартісне лікування шепетівської школярки Валерії Решетарчук можна перерахувати на рахунок №5168757360404901 у «ПриватБанку» на ім’я мами дівчинки — Решетарчук Наталії Іванівни.