ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Для держави, для громади, для людей

Для держави, для громади, для людей

39 переглядів

Володимир САСЮК – кандидат у депутати від політичної партії «Слуга народу»

Володимира Михайловича САСЮКА, директора ДП «Шепетівський лісгосп», мабуть, усі знають як вмілого господарника і досвідченого керівника, професіонала і подвижника лісівничого покликання, яке стало справою його життя, справжнього патріота краю, небайдужого до проблемного сьогодення земляків. Йому притаманні організаторські здібності, висока моральність, демократизм поглядів, гуманізм.
Він із тих, хто переконаний, що нічого випадкового у житті не буває. Чітко знає, що задля своєї мети потрібно багато і наполегливо працювати. Він — людина активної життєвої позиції, яка сповна віддається роботі.
Тож не перебільшу, коли скажу, що було очікуваним рішення Володимира Сасюка балотуватись кандидатом у депутати до Шепетівської міської ОТГ та Шепетівської районної ради від політичної сили «Слуга народу», аби спільно з однодумцями на державницьких позиціях вирішувати злободенні проблеми рідного краю.

Він родом із села Мирне Горохівського району, що на багатій зеленню лісів Волині. Тож присвятив своє життя лісу, його плеканню та зростанню. Закінчивши з відзнакою Львівський лісотехнічний інститут, згодом усе своє життя пов’язав з «краєм шепотів соснових».
Володимир Сасюк є керівником з великим виробничим та життєвим досвідом, пройшов, як мовиться, усі щаблі лісівничого «хліба»: від майстра, інженера, керівника структурного підрозділу — до директора найбільшого на Хмельниччині держлісгоспу, загальна площа угідь якого становить 36 тисяч гектарів.
За сумлінне виконання своїх службових обов’язків Володимира Михайловича нагороджено знаком «Відмінник лісового господарства», Почесною грамотою Верховної Ради України та іншими відзнаками.
За невтомну праведну працю та заслуги перед Українською Православною Церквою він удостоєний ордена Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира ІІ та III ступенів.
А ще Володимир Михайлович є великим прихильником здорового способу життя і подвижницьки, доброчинно підтримує розвиток фізичної культури та спорту. А спортивні досягнення лісівників, у перших рядах яких завжди їхній директор, примножують спортивну славу Шепетівщини.
— Я вважаю, що головне завдання депутатів від сільських до обласних рад — працювати на благо громад та людей, які їх обрали. Це первинне, це аксіома, іншого й бути не може — говорить Володимир САСЮК. — Тож свої зусилля, знання, досвід разом з однодумцями будемо зосереджувати на підтримці глави держави, на виконанні програми з поліпшення життя людей та розвитку Шепетівської міської ОТГ, яка стала адміністративним центром Шепетівського району; на створенні нових робочих місць, залученні у регіон інвестицій. А ще — на підтримку підприємців та фермерів, розвиток туризму на Шепетівщині.
Ну і, звісно ж, приділятиму увагу розвитку лісового господарства нашого краю та посиленню екологічної безпеки. А ще — на збільшення кількості зелених насаджень у місті та населених пунктах району.
Без сумніву — Україна переможе!
Слава Україні!
В.ЯСЕН.

Залиште Ваш коментар
Перевести