ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У прокаті шепетівського кінотеатру — пригоди козаків на Півдні України

У прокаті шепетівського кінотеатру — пригоди козаків на Півдні України

12 переглядів

Події історично-пригодницької стрічки «Фортеця Хаджибей», показ якої у кінотеатрі «Starloft» починається щовечора о 18:15, відбуваються наприкінці ХVIII сторіччя, в період російсько-турецької війни на території Північного Причорномор’я.

Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за Північне Причорномор’я. Тримається остання фортеця – Хаджибей. Задунайський козак Андрій має завдання доставити листа турецькому коменданту, але фортецю захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога, який господарює у фортеці.

Попри, на перший погляд, «складний» історичний сюжет, фільм напрочуд легкий для перегляду. Його адресна глядацька аудиторія — школярі та молодь.

Кіно йде та йтиме у 600 кінотеатрах України. Також стрічку широко представляють у Туреччині.

Зйомки пригодницького фільму проходили в павільйонах Одеської кіностудії, в Грузії та Туреччині. Ключові сцени знімали на території Білгород-Дністровської фортеці.

«Подивилися «Фортецю Хаджибей» — українсько-турецько-грузинський пригодницький фільм. Легке кіно, цілком здатне витіснити стрічки а ля «Гардемарини». Важлива робота у деколонізації українського Півдня. Нарешті на екранах з’явилися задунайські козаки! Тільки за це готовий плескати стоячи», — поділився враженнями від перегляду Дмитро Крапивенко, головний редактор журналу «Український тиждень».
В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести