ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ До Дня міста нагородили кращих

До Дня міста нагородили кращих

8 переглядів

Почесні грамоти, подарунки, квіти та грошові сертифікати з нагоди Дня міста отримали з рук міського голови Михайла Полодюка найуспішніші шепетівчани та трудові колективи міста.

— Найбагатше та найцінніше, що має територіальна громада, це її мешканці. Тому ми звернулися до керівництва трудових колективів Шепетівки, щоб вони надали прізвища людей, які за попередній рік зробили вагомий внесок у розвиток нашого міста і заслужили відзначення. У результаті зібрали різних за фахом та ідейно-політичними уподобаннями громадян, які об’єднані одним — усі ми є мешканцями Шепетівки, — сказав у своєму виступі міський голова Михайло Полодюк.
Він також зауважив, що останнім часом усі почали більше цінувати лікарів. Ще до березня не кожен розумів важливість цієї професії. Коли ж почалася пандемія коронавірусу і оголосили карантин, то зрозуміли, що найдорожче у кожного — це його здоров’я. Тому не оминули у нагородженні представників колективу Шепетівської ЦРЛ, які «на передовій» у боротьбі з коронавірусною інфекцією, інфекційними захворюваннями.
За роботу в особливих умовах, самовіддану жертовну працю, порятунок людських життів, постійне піклування про здоров’я пацієнтів, витримку і вміння дарувати людям радість життя були нагороджені колективи інфекційного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Шепетівська центральна районна лікарня», а також колектив Шепетівської станції екст­реної (швидкої) медичної допомоги.
— З початку пандемії ритм нашої роботи змінився кардинально. Нам довелося оперативно реорганізовувати всю діяльність. Ми розділили відділення на три зони: «зелену», де все стерильно чисто, «сіру» — проміжну та «червону», де є небезпека і загроза інфікування.
Нам доводиться працювати у герметичних захисних костюмах. Тому що, коли одягаєш повністю герметичний костюм, підвищується тиск та температура. Таке витримати було досить важко. Зараз це уже увійшло у режим і здається не таким складним.
Паралельно триває реформа вторинної ланки медицини. Тож доводиться опановувати різні нововведення. Але, завдяки об’єднаним зусиллям та допомоги благодійників, волонтерів, державних органів та керівництва лікарні, наразі усе вдається. Залишається сподіватися, щоб така увага до лікарів та медицини з часом не зменшилася, — розповідає Галина Василик, завіду­вачка інфекційного відділеня Шепетівської ЦРЛ.
— Зараз праця медиків стала більш ризикованою. Коли ми виїжд­жаємо на виклик, то не знаємо, що нас очікує. Тому відразу повинні бути озброєні засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) та, насамперед, думати за власну безпеку, щоб мати можливість допомогти іншим.
Наразі працівники станції екст­реної медичної допомоги з цим завданням успішно справляються. Продовжуємо рятувати життя та допомагати населенню Шепетівщини.
Приємно, що міська рада відзначила наш колектив. І дякуємо мерії міста, що вони одними з перших допомогли нам із забезпеченням ЗІЗ, коли їх на початках дуже бракувало, — говорить Тетяна Вознюк, головна лікарка Шепетівської станції екстреної медичної допомоги.
На урочистостях теплі слова подяки за професіоналізм, самовідданість у роботі лунали на адресу відділення анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ, яке очолює Валерій Сивоконюк. Адже саме медпрацівники цього відділення боролися за життя шепетівчанина, інфікованого на COVID-19, і подолали недугу.
Ми дякуємо медикам за те, що борються за здоров’я і рятують життя.
А ще до Дня міста відзначили представників інших трудових колективів міста, які вносять свій вагомий вклад у розвиток Шепетівки. І за це їм щире спасибі.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести