ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ До Дня Святого Миколая у Шепетівці знову запрацює ярмаркове містечко

До Дня Святого Миколая у Шепетівці знову запрацює ярмаркове містечко

26 переглядів

Минулого року на різдвяно-новорічні свята у Шепетівці вперше на Півночі Хмельниччини запрацювало ярмаркове містечко. Чи буде цьогоріч панувати святковий настрій для мешканців та гостей міста? Обговорювали чиновники з підприємцями під час спільного зібрання у мерії.

“Звичайно, цього року, враховуючи пандемію коронавірусу та карантинні обмеження, ми не передбачаємо масштабних концертів. Спеціальних зібрань дітей чи масових гулянь — не буде. Бо це насамперед питання безпеки. Але будьмо відвертими, зараз наше місто особливо не виділяється яскравістю кольорів та новорічним настроєм. Тож ми не можемо взагалі позбавити людей різдвяно-новорічної атмосфери”, — пояснив під час зустрічі Віталій Янушевський, заступник Шепетівського міського голови.

Його підтримали присутні підприємці, які минулого року орендували ярмаркові будиночки. Цьогоріч вони знову погодились продовжити роботу за тими ж умовами. Нагадаємо, ярмарок працював з 10:00 години ранку до 22:00 години вечора. А з 31 грудня на 1 січня, у Новорічну ніч, — цілодобово. Це були рекомендаційні години, кожен підприємець на власний розсуд планував свою роботу в орендованому будиночку.

“Минулого року ми з кожним підприємцем укладали договір оренди. Відповідно, за сплачені кошти організовували щоденне прибирання, вивезення сміття та роботу біотуалету. Оскільки орендарями залишаються ті ж самі підприємці, то ми просто продовжимо співпрацю”, — зазначив Анатолій Остапчук, начальник Адміністративно-комунальної інспекції.

Він також зауважив, що цього року важливо особливо звернути увагу на норми роботи у час карантину. Також не виключення, що діяльність ярмарку можливо доведеться призупинити через введення Кабміном локдауну. У цьому питанні будуть постійно контактувати з Віталієм Стародубовим, начальником Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

“Тогорічні вуличні ілюмінації ми плануємо встановити знову. Лише цифри 2020 оновимо на 2021. Задекоруємо на площі фотозону. На жаль, вже не встигаємо доповнити наявний реманент новими елементами, бо у бюджеті цього не було передбачено. Але обов’язково заплануємо такі витрати на наступний рік. Зараз же мусимо виходити з тих можливостей, які маємо. Проте все ж обіцяємо для містян новорічний сюрприз”, — повідомила Галина Безкоровайна, заступниця Шепетівського міського голови.

Вона також звернулася до усіх підприємців Шепетівки з проханням допомогти прикрасити місто до зимових свят:

“Пандемія обмежила нас у спільних святкуваннях, але хочеться, щоб навіть просто після роботи було приємно пройтися вулицями нашого міста. Щоб вітрини магазинів та кафе сяяли вогниками, тішили декораціями та підіймали різдвяний настрій. Підприємці — рушійна сила міста. Тому просимо підтримки у створенні загальної святкової атмосфери в Шепетівці.”

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести