ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ До Шепетівки з’їхалися танцюристи

До Шепетівки з’їхалися танцюристи

42 переглядів

Останнього листопадового дня Шепетівка зустрічала творчих, обдарованих гостей. Сюди з’їхалися танцюристи із міст Вінниці, Кривого Рогу, Рівного, Здолбунова та інших, аби взяти участь у відкритих всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бальних танців.

Називалися змагання «Кубок Шепетівки», і на території нашого міста такий престижний танцювальний турнір проводиться уже втретє. Організували його рівненські хореографи-тренери Артур та Оксана Прокопаєві (члени аматорської танцювальної ліги) й місцеві хореографи дитячої громадської організації «Спортивно-бальний клуб «Інеш».
Змагання проходили у двох програмах — з європейської та латиноамериканської хореографії. А у третьому відділенні турніру діти трьох вікових категорій намагалися вибороти першість у танцювальному стилі «хіп-хоп фрістайл».
Загалом у той день на сцену шепетівського клубу залізничників вийшли майже тисяча учасників. У яскравих костюмах, зі стильними зачісками – усі вони намагалися показати вимогливому журі своє вміння виконати той чи інший програмний танок.
У «Кубку Шепетівки» найактивніше були представлені, звісно, шепетівські танцюристи з клубу «Інеш» — 80 номерів з бальної хореографії та 43 — у стилі «хіп-хоп фрістайл».
— Наші діти досягли відмінного результату у турнірі. Вони завоювали багато перших та призових місць у класових категоріях й отримали кубки переможців. Також усі танцюристи молодших категорій були відзначені медалями та дипломами, — зауважила Інна Головач, балетмейстер клубу «Інеш» (на знімку).
Ми побували на турнірі, нас вразила його організація. Усе чітко, злагоджено. Не було, як кажуть, хаосу при такій кількості дітей, їхніх батьків, глядачів та гостей свята. Зала була заповнена людьми ущерть.
До цікавого сценічного дійства тут додалися ефектна фотозона, мінібар, де була власна випічка та різні смаколики. Діяв і магазин танцювального вбрання, у якому можна було придбати бальні плаття, спеціальне взуття, інші необхідні атрибути та прикраси для виходу на сцену. За порядком у залі наглядали представники охоронної фірми.
На нашу думку, танцювальне шоу вдалося на славу. Для іміджу нашого міста це неабиякий плюс. У інших містах такі масові творчі заходи відкривають чиновники від влади. Шкода, що у нас немає такої традиції.
У Шепетівці функціонують кілька сильних танцювальних колективів. І це справді творче обличчя нашого міста.
Євгена ЛИТВИНЧУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести