Недавно у прокаті кінотеатрів з’явилася стрічка українського виробника «Наші котики». Це неполіткоректна патріотична комедія про події 2014 року, розпал гібридної війни Росії проти України. Режисер та автор сценарію — Володимир Тихий.
В основу сюжету покладено реальні історії, розказані добровольцями та бійцями ЗСУ. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога.
Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі» у кінотеатрі з фільмом «Наші котики».
Прем’єра відбулася ще 30 січня. У Шепетівці фільм на широкому екрані можна було переглянути у кінотеатрі «Starloft Cinema Cafe» торгового центру «Стратон».
Цікаво, що одну з головних ролей стрічки виконує актор Дмитро Хом’як, який сам родом із Шепетівки. Земляк вирішив зробити сюрприз для шепетівчан і 4 лютого організував спецпоказ фільму у рідному місті спільно з творчою групою стрічки.
Детальніше про зустріч ми розповімо у наступних випусках нашої газети.
Наш кор.