ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ До школи — з подарунками та надією

До школи — з подарунками та надією

14 переглядів

Добра традиція існує вже багато років у ТОВ «Епіцентр Агро» — вітати школярів з Першовереснем. Цього року представники агротовариства завітали у навчальні зак­лади Шепетівщини.

— Кожен навчальний рік — це но­ві виклики, нові знайомства, враження та відкриття. А цього разу, коли чи не півроку учні сиділи вдома в умовах пандемії, — особливо. Проте можна здолати все, головне — гарний настрій, — каже керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина. — І щоб додати малечі позитиву, ми привезли діткам подарунки.

На святі, втілюючи у життя ідею добрих, конкретних справ для подолян, подарували необхідне шкільне приладдя для учнів та оргтехніку і меблі для освітніх закладів. Тим самим, полегшили завдання батькам і заохотили дітей до навчання у світлій Країні знань.
— У цей нелегкий час держава не може виконати всі функції, покладені на неї. У таких випадках якраз і необхідна благодійність, якою ми займаємося, — переконана Світлана Павлишина.
 Цього разу від працівників та керівництва «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина разом із менеджерами та спеціалістами напрямку, привітали підростаю­че покоління, нову генерацію з початком навчального року. Окрім щирих слів та побажань, діти пайовиків ТОВ «Лотівка-Еліт», керівником якого є Сергій Філюк у Шепетівському та Полонському районах, отримали шкільні ранці, наповнені канцелярським приладдям.
Вихованці Ленковецької ЗОШ тепер мають сучасний мультифункціональний телевізор, а нова Корчицька ЗОШ поповнилася зручними меблями (пуфами та диваном) для зони відпочинку. Учні ж Грицівського ВПТУ зможуть користуватися новітнім принтером.
— Будьте завжди сміливі, усміхнені, впевнені у собі й натхненні! Ми віримо, що кожен з вас зможе, попри всі труднощі, підкорити нові висоти цього навчального року. Дивуйте вчинками й мотивуйте інших! — побажала на святі першого дзвоника Світлана Павлишина. 
Олена МЕРВА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести