З метою навчання молодого покоління правилам безпеки, шепетівські рятувальники постійно організовують цікаві заходи для школярів. От і недавно вогнеборці 21-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали до учнів Городнявської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Рятувальники розповіли школярам про основні правила безпеки життєдіяльності. На прик­ладах пояснили, як уникнути пожежі у побуті та що робити, коли надзвичайна подія уже сталася. Також поінформували про причини виникнення та наслідки пожеж, нагадали правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись у побуті, на вулиці, у громадських місцях та під час відпочинку на природі, а також про те, як діяти при виявленні підозрілих предметів чи застарілих боєприпасів.
Крім того працівники служби «101» продемонстрували пожежний автомобіль, на якому приїхали у гості до школярів й за допомогою якого уже не раз ліквідовували надзвичайні ситуації. Розповіли і про його тактико-технічні характеристики.
Ця зустріч з рятувальниками справила на учнів незабутнє враження. Як свідчить практика, проведення таких заходів фахівцями ДСНС у шкільних закладах збагачує світогляд дітей, надає їм багато корисної інформації, яка знадобиться у повсякденному житті. А багатьом дає змогу визначитися з майбутньою професією.
Л.ВАСИЛЕНКО,
заступник директора Городнявської
ЗОШ І-ІІІ ступенів з виховної роботи.

На знімку: під час зустрічі з шепетівськими рятувальниками.