ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Святе озеро рекомендують не відвідувати

Святе озеро рекомендують не відвідувати

7 переглядів

Улюблене серед шепетівчан місце літнього відпочинку нині переживає не найліпші часи. Принаймні, якщо вірити сайту Національного природного парку «Мале Полісся». По-перше, існують «хронічні» (кількарічні) проблеми із наповнюваністю озера водою. По-друге, багато прилеглих дерев всохлі чи вражені шкідниками.

Як пише тижневик «Партнер», який виходить у Ізяславі, нещодавно на території, прилеглій до озера Святе, побували голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, аби пересвідчитися про проблеми водойми.

Представники Ізяславського лісництва та директор природного парку «Мале Полісся» доповіли про стан справ на території, прилеглій до озера Святе та в лісових масивах, що входять до НПП «Мале Полісся».

Зокрема, висловилися про те, що необхідно провести санітарно-оздоровчі заходи. Втім, цю справу утруднює те, що територія озера Святе має статус комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення та входить до НПП «Мале Полісся». Відтак, проведення даних заходів потребує відповідної дозвільної документації з центральних органів влади у Києві, отримання якої займає значний проміжок часу.

Керівники району та міста погодились із пропозицією адміністрації ДП «Ізяславське лісове господарство» та НПП «Мале Полісся» щодо обмеження доступу людей на означену територію, пише «Партнер».

Нагадаємо, що за прогнозами погоди з 13 червня мінімальна температура повітря на Шепетівщині та Ізяславщині становитиме +17 градусів, а вдень стовпчики термометрів сягатимуть відмітки у 30 градусів.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести