ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво До уваги шепетівчан! Розпочалося голосування за проекти «Громадського бюджету»

До уваги шепетівчан! Розпочалося голосування за проекти «Громадського бюджету»

7 переглядів

    Голосування за проекти подані у рамках реалізації проекту «Громадський бюджет (бюджет участі)»  вже розпочалося і триватиме до 30 вересня.

    Нагадаємо, що будь-який мешканець м. Шепетівки, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України може прийняти участь у голосуванні. Крім того, одна особа може проголосувати не більше ніж за три виставлених на голосування проекти.

   Віддати свій голос за обрані проекти можна проголосувавши на сайті shepetivka.pb.org.ua. Також шепетівчани зможуть проголосувати в приміщенні виконавчого комітету, де в інформаційному центрі (І поверх) розміщено спеціальну скриньку та бланки для голосування.

    Додамо, що члени комісії затвердили перелік з 11 проектів, допущених до голосування, а саме: встановлення дитячого майданчику на вулиці Українська, 108; збереження та розвиток міського шахового клубу «Дебют» у місті Шепетівці; реконструкція центральної алеї та прилеглих доріжок скверу імені Валі Котика; кінотеатр під відкритим небом; встановлення вуличного спортивного-тренажерного майданчика на стадіоні «Локомотив»; встановлення дитячого майданчика на вулиці Хвильового,29; облаштування спортивного майданчика на проспекті Миру, 12; реконструкція майданчика біля Центру науково-технічної творчості учнівської молоді; туристична Шепетівка; футбольне поле на Цукровому; створення сучасного тренінгового кабінету в Шепетівському НВК № 1.

Прес-служба Шепетівської міської ради.

Залиште Ваш коментар
Перевести