ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво До уваги виборців району!

До уваги виборців району!

16 переглядів

За бажанням можна тимчасово

змінити своє місце голосування

Виборці, які у день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року будуть перебувати (проживати) поза межами свого місця реєстрації, згідно з паспортними даними, за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.

При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця навчання, довідка з місця роботи, документи про право власності на житло, договір про оренду житла, документи про робоче відрядження). Без документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Члени виборчих комісій, які у день виборів будуть працювати за адресою виборчої дільниці, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування, до якої додають копію посвідчення чинного члена ДВК (надається оригінал) або копію рішення про утворення/зміни у складі ДВК.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їхніх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування.

 Заяви приймаються відділом ведення Реєстру до 25 березня 2019 року.

 Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обгрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці. Посвідчення діє одноразово, у випадку проведення другого туру виборів заяву з відповідними документами необхідно буде подавати заново.

Перевірити наявність себе у попередніх списках виборців виборці зможуть уже з 23 березня 2019 року. Списки  повинні будуть знаходитись для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.

За необхідності уточнити свої персональні дані виборці Шепетівського району можуть за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної сотні, 47, каб. 302 (3-й поверх адмінбудівлі). Телефон для довідок: 4-91-12.

У період з 1 по 31 березня 2019 року відділ працюватиме без вихідних.

Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату Шепетівської РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести