ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Добре слово про колегу

Добре слово про колегу

36 переглядів

Швидко летить час… Багато моїх колег, з якими тривалий час працювали разом, змінили місце роботи, перейшли на заслужений відпочинок. За життєвою метушнею, зайнятістю іншими справами ми не часто про них згадуємо, зустрічаємось, як правило, з нагоди пам’ятних дат і професійних свят. Проте ці люди заслуговують гідної оцінки і щирої поваги за добрі справи, за той внесок, що зробили у розвиток своїх громад і регіонів.

Одинадцятого червня відзначає свій 60-річний ювілей колишній Грицівський селищний голова Валерій Васильович Григорук. Його біографія звичайна, як і в багатьох людей. Народився у волинському селі, у звичайній сільській родині, навчався, служив в армії, трудився.

У 1985 році, після закінчення сільськогосподарського інституту, прийшов працювати у наш район, у село Мокіївці, на посаду головного ветеринарного лікаря. І до сьогодні Валерія Васильовича тут пам’ятають і шанують, як висококваліфікованого спеціаліста, справжнього знавця своєї справи, людину, яка завжди готова прийти на допомогу.

Згодом він переїхав на проживання у смт. Гриців, де продовжував працювати за фахом у місцевих сільськогосподарських підприємствах і організаціях. Але активний, дієвий характер Валерія Васильовича, його енергія та ентузіазм потребували більш масштабної роботи. Тому в 2002 році він вперше узяв участь у виборах Грицівського селищного голови, на яких переміг у конкурентній боротьбі. У 2006 році В.Григорук повторно був обраний на цю відповідальну посаду.

Складні проблеми постали перед новообраним селищним головою, оскільки Гриців є одним з найбільших населених пунктів району, колись був районним центром, має давню і самобутню історію та культуру. Але на початку 2000-х років Гриців, як і інші населені пункти, не отримував належного соціально-економічного розвитку через брак фінансування та інші обставини, накопичився цілий ряд проблем, які потребували невідкладного вирішення.

Тому Валерій Васильович зі своїми однодумцями — депутатами, членами виконавчого комітету, місцевими керівниками і громадськими активістами — визначили головні пріоритети розвитку громади, серед яких — газифікація населених пунктів селищної ради, завершення будівництва Грицівської школи та інші важливі напрями роботи.

Процеси газифікації смт. Грицева розпочалися раніше, але саме з приходом В.Григорука на посаду селищного голови ця робота значно активізувалась. Він зумів достукатись до владних кабінетів, народних депутатів України, органів обласної і районної влади, об’єднав зусилля місцевих керівників, депутатів, громадських активістів і вже у 2005 році блакитне паливо було підведено у Гриців, а до завершення другої каденції Валерія Васильовича населений пункт був практично газифікований.

Інше важливе питання, яке завжди було в центрі уваги Валерія Васильовича, – це завершення будівництва нового приміщення Грицівської школи. Ця проблема надзвичайно турбувала грицівчан, адже на той час школа розміщувалась у старих, пристосованих приміщеннях, які не відповідали сучасним вимогам і не могли забезпечити надання якісної освіти.

Будівництво нової школи розпочалося ще наприкінці 1990-х років, але тривалий час не велось через відсутність фінансування. Тому Валерій Васильович спільно зі своєю командою за сприяння районної влади почав активно і наполегливо порушувати ці питання перед Кабінетом міністрів України, народними депутатами, обласною радою і обласною державною адміністрацією. Він неодноразово зустрічався з представниками цих структур, доводив необхідність завершення будівництва школи.

Зрештою, як мовиться, крига скресла і будівництво Грицівської школи було відновлене, а до 2010 року ступінь будівельної готовності школи склав майже 80 відсотків. Великою мрією Валерія Васильовича на посаді селищного голови було перерізати стрічку на відкритті нової школи.

Але така уже доля керівників органів місцевого самоврядування, які перебувають на виборних посадах, що не завжди вдається завершити розпочате. Наступники Валерія Васильовича гідно завершили його справу — наприкінці 2012 року нове приміщення Грицівської школи було відкрито. На сьогодні цей навчальний заклад є одним з найкращих на теренах Хмельницької області.

На рахунку Валерія Васильовича було багато й інших добрих справ, про які пам’ятають і позитивно відгукуються грицівчани, а також його колеги по роботі.

За свою наполегливість, вагомий внесок у розвиток територіальної громади В.Григорук неодноразово відзначався грамотами обласної ради і обласної державної адміністрації, районної ради і районної державної адміністрації, інших органів державної влади і місцевого самоврядування.

Після завершення роботи на посаді селищного голови, Валерій Васильович продовжував працювати за фахом на підприємствах Корпорації «Сварог Вест Груп», де передавав свій досвід у сільському господарстві та на виборній посаді селищного голови.

Тож напередодні його ювілею хочеться щиро подякувати Валерію Васильовичу за його багаторічну сумлінну працю на благо своєї громади і мешканців Шепетівщини, від усієї душі побажати міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя і достатку, активної життєвої позиції, звершення усіх задумів і планів, миру і спокою на довгі роки!

М.ПЕТРЕНКО.

Залиште Ваш коментар
Перевести