ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Доброта та милосердя здолають усі недуги

Доброта та милосердя здолають усі недуги

12 переглядів

Ми часто у своєму житті чує­мо такі слова як «доброта», «сердечність», «людяність», «милосердя», «чуйність». А ще нам вчасно потрібно підтримати чи то словом, чи то ділом не тільки близьку людину, а й зовсім незнайому, котра потрапила у біду.
Колись, у дитинстві, моя мама говорила, що допомагати знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, врятувати хворого чи просто подати руку людині, яка спіткнулась, є чи не найбільшим проявом доброти та милосердя.
Що ж таке доброта та милосердя? Доброта — це найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та риса, яка коштує доволі дешево, але цінується надзвичайно дорого. Її не може ніхто купити ні за які гроші, вона ще змалечку збирається по краплині у кожному з нас. Не існує недобрих людей, є люди, які не хочуть бачити у собі доброти.
Щиросердність, співчуття, здат­­ність відгукнутися на чужий біль – ось що таке милосердя. Милосердні люди співчувають сиротам, інвалідам, важкохворим, тим, хто потрапив у біду. Милосердя повинні отримувати від нас, насамперед, наші батьки.
Недавно я потрапив до лікарні з важкою недугою. Лікарі приз­начили ліки не тільки дороговартісні, а ще й дефіцитні. Дякуючи Богу, я зрозумів, що крім родини є ще щирі, доброзичливі друзі, знайомі, які готові у важку годину простягнути руку допомоги.
Я щиро вдячний спільноті, яка у далекі 1980-ті роки пройшла крізь горнило війни в Афганістані, — Шепетівській СВА, побратимам із міст Хмельницького, Славути, Нетішина, Красилова, Кам’янець-Подільського, усім, хто допоміг мені подолати недугу. Низький уклін вам!
В.ПИПИЧ,
член Шепетівської СВА,
учасник бойових дій
в Афганістані.

Залиште Ваш коментар
Перевести