ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники «Доки є небо синє, доки серця палають, доки пшеницю сіють, Герої не вмирають.»

«Доки є небо синє, доки серця палають, доки пшеницю сіють, Герої не вмирають.»

15 переглядів

   Двадцятого квітня 2016 року у зоні антитерористичної операції на Сході України загинув молодший сержант з матеріально-технічного забезпечення 53-ої окремої механізованої бригади, шепетівчанин Андрій Біленький.

   У цей день у місті Шепетівці були організовані пам’ятні заходи. Зранку у його рідній ЗОШ №6 відбулася лінійка пам’яті. Про випускника говорила керівник шкільного музею, вчитель історії Людмила Кучерук, з посвятою Герою читала вірш учениця 7-Б класу Дар’я Бондарчук.

   На захід завітали батьки Андрія Біленького – мама Світлана Олексіївна і тато  Михайло Олександрович, а також його донечка Маринка. Вони щемно говорили про свого сина і дякували за те, що його пам’ятають. Приємно зазначити, що на лінійку завітав найкращий друг покійного та його однокласник Віктор П’ясківський. Рідні та учні школи поклали квіти до меморіальної дошки захиснику.

    Згодом урок пам’яті, присвячений 2-ій річниці з дня загибелі Андрія Біленького, влаштували у краєзнавчому відділі музею М. Островського за ініціативи наукового співробітника установи Лідії Юхимович. Сюди завітали рідні покійного бійця, представники міської влади, матері загиблих захисників Ярослава Кревогубця, Ігора Ляшенка, Максима Коваля, дружина Олександра Тимошишина та небайдужі громадяни.

    Лунали спогади про мужнього воїна Андрія Біленького. Поетичні рядки присвятила йому керівник літературно-мистецької студії «Доля» Віра Кухарук. На захід прийшов його похресник – учень НВК №1 Ярослав П’ясківський. Він також тепло розповів про свого хрещеного батька. Той запам’ятався йому добрим і життєрадісним.

    У цей день були покладені квіти до пам’ятного знаку на Алеї Слави Героям АТО та на цвинтарі до могил захисників.

Залиште Ваш коментар
Перевести