ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Доля, вишита не тільки червоними нитками

Доля, вишита не тільки червоними нитками

14 переглядів

Культпрацівник – це професія тих людей, без яких важко уявити наше життя, без яких не було б аматорів народної творчості, які своїм мистецтвом звеличують, збагачують та прославляють рідну землю. Саме таку професію обрала Валентина Володимирівна Галімська, якій віддана уже 40 років.

Народилася Валентина у мальовничому селі Лозичному Шепетівського району. Після закінчення середньої школи пішла навчатися на річні курси з підготовки художніх керівників при Хмельницькому музичному училищі. Після цього працювала художнім керівником танцювального колективу в Судилківському сільському будинку культури. Згодом закінчила Київський державний інститут культури.
Відтоді розпочалися трудові будні Валентини Володимирівни. Спочатку працювала у Шепетівському районному будинку культури на посаді інструктора, пізніше — на посаді директора, згодом була переведена у відділ культури Шепетівської районної державної адміністрації. Нині працює головним спеціалістом відділу освіти та культури РДА. Вона постійно опікується культурою району, а ще — незмінна голова районної організації профспілки працівників культури, де виявляє надзвичайну виваженість і добросовісне ставлення до своїх обов’язків.
Валентина Галімська — активна учасниця багатьох аматорських гуртків, які працюють при районному будинку культури.
Окрім професійних досягнень на її рахунку записано, так би мовити, великими літерами й сімейне — народження сина Романа, який став справжнім подарунком долі. Адже з дитинства черпав усе прекрасне, розвивав свою творчу натуру. Роман закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, де навчався на художньо-педагогічному факультеті. Наразі пра­­цює викладачем Шепетівської дитячої художньої школи разом із своєю дружиною Наталею.
У Валентини Володимирівни на життєвому шляху було усього — любов і щастя, біль і втрата найближчих людей. Адже рано пішов з життя чоловік Олег, відійшли у вічність батьки, але підтримка родини, друзів та обрана професія допомогли долати незгоди.
За трудовими буднями, хвилюваннями, радощами, випробуваннями долі непомітно стали на порозі славні 60.
Шановна Валентино Володимирівно! Сьогодні хочеться додати, що за роки роботи у культурній сфері Ви здобули заслужений авторитет, повагу і шану серед колег. І за це Вам — глибока вдячність.
Колектив відділу освіти та культури районної державної адміністрації, працівники культури районного будинку культури та цент­ральної районної бібліотеки, усі працівники культури району щиро вітають Вас із ювілеєм!
Зичимо Вам здоров’я, усіляких гараздів! Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним! Многая та благая Вам літ!

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести