ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Дотримуйтесь правил, бо будуть штрафувати

Дотримуйтесь правил, бо будуть штрафувати

26 переглядів

Набули чинності зміни до правил дорожнього руху

Зміни до Правил дорожнього руху для водіїв і пасажирів, пішоходів та велосипедистів, введені раніше Кабміном, набули чинності 25 листопада.

Згідно з новими ПДР, водії та пасажири таксі, а також інструктори з водіння у населеному пункті й за його межами повинні бути пристебнуті. У зв’язку із цим таксисти зобов’язані забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидіннях.
Не пристібатися у населеному пункті тепер дозволяється тільки водіям та пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.
Крім того, зміни в ПДР стосуються і вигляду номерних знаків — заборонено змінювати їхні розміри, форму, позначення, колір і розміщення, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими та достатньо освітленими.
За новими правилами, велосипедистам дозволено рух смугою для маршрутних транспортних засобів, а пішоходи обов’язково повинні використовувати світловідбивні елементи у темний час доби й в умовах недостатньої видимості.
Як повідомлялося, з 19 листопада система автоавтофіксації почала реєструвати порушення ПДР, які здійснюють власники автомобілів з номерами іноземної реєстрації. Проєкт був реалізований МВС у співдружності з Державною прикордонною службою України.
Що ж, і справді потрібні жорсткіші правила. Бо на наших дорогах щодня гинуть співвітчизники, травмуються, як діти так і дорослі.
Взяти для прикладу Шепетівку. Статистика ДТП вражає. Навіть недавно за один вечір через порушення правил на пішохіжних переходах збили трьох жінок, які потрапили до лікарні. Мають бути усі пильними і обачливими.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести