У Сульжинському будинку культури відбулося свято «Дві дитинки, як дві краплинки». Воно не зазначене у жодному календарі, але дуже важливе і потрібне. Учасники цього заходу — справжнє диво, радість і загадка природи. Це справжній подарунок долі батькам. У нашій країні на сто народжених дітей народжується одна пара близнят чи двійнят.

Подвійна радість, подвійні турботи та подвійні тривоги для батьків, але безсонні ночі забуваються, а малюки виростають. Вербовецька земля особливо багата на таких дітей, а ще й трійнята виросли на цій землі. Тому й вирішила директор місцевого будинку культури Тетяна Семенівна Краснолуцька об’єднати на святі усіх двійнят і близнят Ленковецької громади.

Коли на сцену піднялися Олександр та Микола Дмитришини, Богдан  та Максим Ковальчуки з Коськова, Дарина та Наталія Безкоровайні, Іванна та Ольга Крещенки, Ольга та Олег Бондаренки із Вербовець, Олександра та Марія Капелюхи з Мокіївець, Едуард та Віталій Косткевичі з Брикулі, Катерина та Дарина Захарці, Олег та Ольга Сачуки із Чотирбок, у залі ніби посвітлішало від щирих посмішок, невимовної радості та безмежного щастя. На жаль, не змогли приїхати на захід трійнята Марина, Карина та Аліна Васильчуки із Вербовець.

Ведуча заходу Тетяна Краснолуцька розповіла про кожну пару, про те, як склалося їхнє життя, для усіх знайшла гарні слова та побажання.

Свято вдалося, як кажуть, на славу. Було воно по-родинному тепле, задушевне, цікаве і веселе. Присутніх щиро вітали виконуюча обов’язки старости села Ольга Володимирівна Хацаюк, аматори народної творчості з Сульжина, Мокіївець, Чотирбок та Лавринівець. На згадку про свято усі отримали подарунки від Ленковецької сільської ради.