ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Дипломи – кваліфікованим робітникам

Дипломи – кваліфікованим робітникам

6 переглядів

У Грицівському ВПУ № 38 відбувся випускний вечір

Першого липня у Грицівському вищому професійному училищі № 38 відбулися урочистості з  нагоди чергового випуску учнів, що завершили своє навчання.

Привітати випускників зі святом завітали поважні гості з області та району: заступник керівника апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Андрій Дикий, голова Шепетівської райдержадміністрації Роман Підопригора, депутат обласної ради Микола Дячук, помічник народного депутата України Романа Мацола Ірина Топчій та Грицівський селищний голова обраний ОТГ Людмила Тіфенбах.

В урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів. Кращих учнів було відзначено грамотами, а їхніх батьків – подяками.

У своїх виступах гості зазначали, що випускне свято — це межа між юністю і дорослим життям, це підсумок усіх навичок, умінь, знань і переосмислення своїх поглядів, це визначення певної життєвої мети, до якої потрібно тяжіти усе своє життя. Вони щиро привітали випускників із пам’ятною подією у їхньому житті, а також відзначили грамотами та подяками викладачів і вихователів училища.

Грамотами обласної державної адміністрації відзначено: Олександра Івановича Зарудзея – директора ВПУ №38, Юрія Романовича Жарчинського – помічника директора з адміністративно-господарської роботи та Ольгу Вікторівну Васильєву–Гаврилюк – майстра виробничого навчання.

Грамоти районної державної адміністрації вручені: Валентині Іллівні Верещагіній – заступнику директора з навчально-виховної роботи, Антоніні Прохорівні Девятак – вихователю училища.

О.ЧМИР,

завідувач сектора

інформаційної діяльності РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести