ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Джампстайлери СЗОШ №2 заявили про себе у столиці

Джампстайлери СЗОШ №2 заявили про себе у столиці

32 переглядів

Як ви гадаєте, чого прагнуть сучасні діти? Напевно, самовираження, самоствердження, визнання оточуючими власних талантів і здібностей. Хтось для цього пробиває ніздрі, інший фарбує волосся у зелений колір, котрийсь стає блогером, а дехто знаходить себе у сучасних напрямках молодіжної культури.

У Шепетівській СЗОШ №2 є група учнів, які подобається сучасний танцювальний стиль jumpstyle. Свої вміння дівчата неодноразово демонстрували на конкурсах.Так, минулоріч стали переможцями обласного конкурсу художньої самодіяльності. А нещодавно вдруге стали учасниками Всеукраїнських відкритих змагань з джампстайлу та шаффлу «United Dance Beat 2018» у м. Києві.

Наші джампери – Яна Сампір, Дар‘я Куліш, Єлізавета Олюніна, Марія Буднік змагалися у батлах не тільки з учасниками з різних міст України, а також з представниками з Литви та Франції. Ріст та розвиток майстерності шепетівчанок відзначили як журі, так і глядачі та власне учасники змагань, попри те, що ті, по суті, є новачками. Незабутня атмосфера конкурсу принесла багато позитивних вражень та нових знайомств.

Команда звертається до однолітків: відірвіться від своїх гаджетів, адже у реальному світі набагато цікавіше спілкуватися, змагатися та навчатися чомусь реально крутому.

Насамкінець, шепетівські джампстайлери Сзош №2 дякують за фінансову підтримку ГО «Інститут солідарності громад Р.Мацоли».

О. В. МЕСЬ, заступник директора з виховної роботи, керівник групи.

Залиште Ваш коментар
Перевести