ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я «ЕКОФАРМ» на Славутчині – підприємство із майбутнього

«ЕКОФАРМ» на Славутчині – підприємство із майбутнього

40 переглядів

   На Славутчині, біля села Улашанівка,  введено в експлуатацію сучасне, потужне підприємство з виготовлення  надзвичайно потрібних людям лікарських засобів.Назва підприємства —   ТОВ «Науково-виробнича компанія  «ЕКОФАРМ». Наприкінці жовтня відбулося його  урочисте  відкриття. Тут вже працює 115 осіб. Випускають лікарські препарати з природних компонентів:  Протефлазід – краплі, Протефлазід – супозиторії, Імунофлазід та інші. Для цього  використовують  дикоростучі трави:  шучка дерниста і війник наземний, які мають в своїй основі діючу речовину.

Філософія діяльності   ТОВ «НВК «ЕКОФАРМ» полягає в тому, щоб природні багатства сприяли здоров’ю людей. Віра у силу природи  базується на  численних наукових дослідженнях, які проводилися у лабораторіях  компанії.

Справді, це чи не найпотужніше  сучасне фармацевтичне виробництво в Україні та на теренах СНД. Завод отримав всі ліцензії  за Між­народним сертифікатом ЄМР. Зі своєю продукцією може виходити на зовнішні ринки.  Тут працюють у групі противі­русних препаратів, яких на світовому ринку дуже мало, і які дуже рідко з’являються.  Ці препарати практично виг­рають у трьох номінаціях: ефектив­ність, безпечність і доступність. Серед оригінальних противірусних препаратів вони у світі сьогодні най­дешевші, а за ефективністю прак­тично не поступаються тим, які про­даються за великі гроші. Виготовляються вони на природ­ній речовині. Ці ліки для людини, незалежно від віку, безпеч­ні та можуть застосовуватися з дня її народження.

   Фахівці, науковці переконані, що препарати убережуть людей від різних вірусів,  по­чинаючи від штамів грипу, ГРВІ, інфекцій папіломо-вірусної та гіпервірусної груп. У планах компанії —  боротьба з гепати­тами та ВІЛ-інфекцією.

Доклінічні та клінічні дослід­ження  проводить власна науково-вироб­нича лабораторія, оснащена сучас­ним обладнанням провідних світо­вих брендів, що дає можливість виконувати будь-які дослідження на високому технологічному рівні. Діючу речовину препаратів  тут вивчили, як мовиться, вздовж і впоперек, щоб отримати ефективні лікарські форми. Використовуються  дикоростучі трави: шутка дерниста і війник наземний, які мають у своїй основі  оту саму діючу речовину. Суть така: віруси і рослини — це найдревніші, як кажуть, жителі нашої планети, і вони навчилися співіснувати, не знищили один од­ного, як нині людство пробує побо­роти віруси шляхом знищення їх. Фахівці ж підприємства стверджують,   що  з вірусами треба «домовлятися», вони потрібні нам. Адже вони здійснюють мутацію клітини, і геном людини постійно мі­няється — виживає сильніший, а слабкі ланки відходять… Таким чином, з’являються нові генетичні напрямки розвитку людини. Це ро­блять віруси.  Це єдині най­простіші організми, які заходять у клітину, впливають на стан генома і змінюють його. Так уже природа влаштована.

Зрозуміло, віруси вибрали людину, оскільки людина менш захищена. Рослини, з яких  добувають діючу речовину, за сотні мільйонів років пристосувалися до умов життя, виділяють спеціальні речо­вини, що гальмують розвиток віру­сів і не дають їм можливості погано впливати на них.

     Досліджено, що саме дикоростучі трави, з яких добувається сировина,  добре засвоюється організмом людини.

   На будівництво заводу  виділив кредит Європейський банк  реконструкції та розвитку. А ще значні кошти вклало і саме  НВК «ЕКОФАРМ».

   На урочистостях  з нагоди відкриття побували представники ЄБРР, керівництво компанії. Ознайомилися з виробничими потужностями. Гості в один голос заявляли,  що це одне з найпотужніших  і сучасних підприємств у Європі, які працюють з природною сировиною. В основі  його діяльності  — безпека продукції для людини, як кажуть  – від поля до флакона.

Залиште Ваш коментар
Перевести